Transfer Nöbeti #8 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 224 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Messi'yi durduran adam
8d2d19d4edc6430fa5e1e265780b9288.jpeg
Berkan, taylan ve cicayı top diye oynar.

Sahada olamazlar masada da bilemiyorum artık iyi kadro kursak bu sene güle oynaya olurduk o da bu çapsızlara denk geliyoruz hep aynı hikaye ts avrupa var yorar zaten avcı hoca değil, bjk kadrosu 2-3 mevki dışında tam ama hocaları balon şu an kestirmek zor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kesin olacaklar bizim taraftarin cogunlugu yine de olamayacaklar kiii hahaha demeye baslamis eskiden bizim taraftarimiz eyvahhh Fener sampiyon olacaaakk derdi her sene. Bu da gerekli kirilmanin yasandigini gosteriyor Fener sampiyon olur

Fenerli bir arkadaşımla konuştum, Pedro olayına hala kolpa diyor.

Marzio'ya oyuncunun menajeri hala haber yaptırıyorsa fener almasa dahi masadan kalkılmalı.
fener alır veya almaz çokta sorun değil alsınlar , biz çok geç kaldık, hadi transfer uzun süreç bariyer vs. göndermemiz gereken 10 oyuncu en baştan belliydi Alpaslan hariç giden yok , ayrıca bana göre gelende yok , Kazımcan Abdülkerim zaten koşarak gelir talip olsak

CPH2067 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Okan Buruk golcü bir takım yaratmak istiyor anladığım kadarıyla. 4-2-3-1/4-4-2 Pedro'yu Necati gibi ikinci forvet olarak düşünüyordu gezici olarak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt