Transfer Nöbeti #8 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 226 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
transfer konusunda loser bir kulübüz bunu kabul etmek lazım hem alırken hem satarken.

son dönemde yarışa girip de alabildiğimiz çok az oyuncu oldu, onlar da bizimkilerin becerisinden değil oyuncuların galatasaray ısrarından dolayı.

satış konusu da benzer. marcao gibi avrupa liginin en iyi 11'e seçilmiş bir oyuncuyu zar zor 15'e okuttuk. şimdi fener muhtemelen koreli'yi 20 küsürden satar.

Bu konularda loser bi kulüp falan değiliz yönetimlerimiz beceriksiz oğlu beceriksiz son zamanlarda. Kulübe yapışmasına hiç gerek yok bu şeylerin elbet Aysal gibi biri çıkar

fener alır veya almaz çokta sorun değil alsınlar , biz çok geç kaldık, hadi transfer uzun süreç bariyer vs. göndermemiz gereken 10 oyuncu en baştan belliydi Alpaslan hariç giden yok , ayrıca bana göre gelende yok , Kazımcan Abdülkerim zaten koşarak gelir talip olsak

CPH2067 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Geç kaldık kısmına tam katılmıyorum ağustosa kadar ben okeyim ama doğru adamlar alınacağına dair şüphelerim var. Oyuncu alırız kesin de kimi alırız işte.

Pedro'nun maliyetine buna gömem
3m imza parası 2,75m dan 3-4 yıllık sözleşme
Bunu da Fener kapar bizden önce.

Çünkü biz transfer görüşmesi yaparken önce medyaya servis ediyoruz kimi alacağımızı, ne kadar teklif ettiğimizi falan. Sonra bekleme moduna geçiyoruz karşı taraf indirim yapsın diye.

Bu süreyi gerektiğinden uzun sürdürdüğümüz de karşı tarafa haber gidiyor: Galatasaray'ın teklifi şu kadar diye.

Sonra sonuç malum.

Forumda muazzam yangın yapılmış. 4-5 sayfa okudum, anlam veremedim.

Sakin olun dostlar. Hangi rakibimizin kimi aldığı önemli değil. Senin transfere ayırdığın bütçenin üzerinde para verirlerse elbette alırlar. Alırlar ama nereye kadar?

Burada yönetimin hataları:
1- Transferde gizliliği sağlayamamak
2- Medyayı doğru yönetememek
3- İşi bilen profesyonellerle çalışmamak
4- Menajerlere gereken cevabı/dersi verememek

Hiç ismi çıkmayan Elano Blumer'in açıklandığı gece yarısını hatırlarım. Gizlilik önemlidir. Her ne kadar günümüz koşullarında çok zor olsa da kulüp çıkarları için yapacaksın bunu.

Medya Fener medyası oldu resmen. GS muhabirleri bile kulübün aleyhine haberler pompalıyor.

Campos olsaydı Marcao'yu 20'den aşağıya bırakmazdı. Oyuncu alırken de kolay olurdu. Hem Campos gibi adamlar menajerleri avcunda bulunduran tipler. Böyle menajer oyunlarına da pabuç bırakmazdı. "Senin oyuncularını çalıştığım hiç bir takıma almayacağım" dese dakikada silkelerdi menajerleri.

reisler sakin olun daha düne kadar millet pedroya laf ediyodu yok 30 yaşında yok o kadar para verilirmi falan fistan şimdi ne oldu da pedro da pedro kör ölür badem gözlü olur. gs hiç bir zaman transfer ilk kampa yetişmedi sadece lig de oynayacağız
Mesele o değil rengim, mesele 2 ay uğraştığın adamı 2 günde şikecilere kaptırman. Bu da demek oluyorki bizi, beceriksiz, kabiliyetsiz, yetersizler YALANCILAR yönetiyor. Bize koyan bu

Geç kaldık kısmına tam katılmıyorum ağustosa kadar ben okeyim ama doğru adamlar alınacağına dair şüphelerim var. Oyuncu alırız kesin de kimi alırız işte.
boşta olan bir sürü futbolcu vardı, Avrupa'da bile bütün takımlar kampa girdi , 1 haftaya kadar biryerlere gidecek olanlarda gider zaten , işte ondan sonra yanlış adamlar alınacağına dair şüphelerin olmasın, biz özellikle biz Nisan'da falan baslamaliydik transfere

CPH2067 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aga bi plan programiniz yoksa size akil vereyim. Takimdaki en kaliteli adam ve liderlik edecegi belli olan herif Sergio Oliveira. O da ikili orta saha duzenlerinde basarili olan biri onun etrafinda ona gore takim kurun yolumuzu bulalim.

Yanina Uribe tarzi bir 6 numara bulun 4-4-2 oynayalim. Ileri taraf illa Joao Pedro gibi SS icermek zorunda degil ikisini de santrafor secersin ama rolleri farkli olur.

Aga bi plan programiniz yoksa size akil vereyim. Takimdaki en kaliteli adam ve liderlik edecegi belli olan herif Sergio Oliveira. O da ikili orta saha duzenlerinde basarili olan biri onun etrafinda ona gore takim kurun yolumuzu bulalim.

Yanina Uribe tarzi bir 6 numara bulun 4-4-2 oynayalim. Ileri taraf illa Joao Pedro gibi SS icermek zorunda degil ikisini de santrafor secersin ama rolleri farkli olur.
thauvine ne diyon abi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt