Transfer Nöbeti #8 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 225 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
reisler sakin olun daha düne kadar millet pedroya laf ediyodu yok 30 yaşında yok o kadar para verilirmi falan fistan şimdi ne oldu da pedro da pedro kör ölür badem gözlü olur. gs hiç bir zaman transfer ilk kampa yetişmedi sadece lig de oynayacağız

transfer konusunda loser bir kulübüz bunu kabul etmek lazım hem alırken hem satarken.

son dönemde yarışa girip de alabildiğimiz çok az oyuncu oldu, onlar da bizimkilerin becerisinden değil oyuncuların galatasaray ısrarından dolayı.

satış konusu da benzer. marcao gibi avrupa liginin en iyi 11'e seçilmiş bir oyuncuyu zar zor 15'e okuttuk. şimdi fener muhtemelen koreli'yi 20 küsürden satar.

Ne desek boş valla bir yönetim arkasındaki rüzgarı böyle hiç edebilir

Bu yönetim de seneyi tamamlayamaz çok net, ilk 9 haftada 6 deplasman var çok çok iyi 5-6 transfer gelmediği sürece, ki bu beceriksizlikle imkansız gözüküyor, ne Okan kalır, ne Dursun kalır ne Erden. Metin Öztürkle ekibi zaten çatırdamaya müsait.

Hele fb lige iyi başlasın Burak Elmasın haline şükredecek duruma gelir Dursun

Belhandanın ropörtajını izledim az önce, berkan taylan cica aklıma geldikce deli oldum. Bu üçünü versinler Belhandayı geri alsınlar vallaha razıyım, oliviera ile ikisi bi şekilde kümede tutarlar.

Di marzio disinda kimse girmemis haberi. Ne italyada ne trde. Gun icinde lake 2 defa yalanlamis. Ben de hala bir umut var ama abi neden ins fener almamistir diye umut etmek zorunda kaliyoruz. Kac defa aynisini yasattilar sayamadim
Di Marzio: Alo
Tostos: Alo
DM: Naber abi...
Tostos: Bana bir iyilik yapman lazim.
DM: Tamam
Tostos: Fenerbahce Joao Pedro'yla her konuda anlasti diye haber yapabilir misin Joao Pedro ile ilgili Cagliari ile her konuda anlasti diye
DM: He, ... Galatasaray'a gun sayiyor, zamanlama kotu oldu
Tostos: Calim desen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt