Transfer Nöbeti #8 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 222 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beni üzen fenere gitmesi bile değil... gitsin, o kadar para veriyorlarsa gitsin - tabi burda adamların avrupa kulvarı var (o kadar "bunlarda da bir şey yok" dedik te İsmail 2. bitirdi ligi, biz 3 -4 kollu krizler ile uğraştık)

beni üzen bir planın olmadığı hissi ... cepte / bitti / o oldu diye bakılan hiç bir şey olmuyor gibi. B planı var mı mesela Pedro için (görüşme ilerlettiğin %80 anlaşma noktasında olduğun) bence yok - ya da olduğu güvenini ben alamıyorum.
Bir plan en başında seçildiklerinde vardıysa da artık yok. Ergün'ü görev değişikliği ile kampa yollamak bile planda sapma olduğunu gösteriyor. Benim düşüncem ancak bir oyuncuya hatrı sayılır bir bonservis verebilecek durumdayız şuan. Ben Pedro'nun menajerinin 2.6 gibi komisyon isteğine de baştan beri inanmıyorum, istenilse menajer ile orta yol bulunurdu ancak toplam maliyetten dolayı fikir ayrılıkları oluştuğunu ve beklemeye alındığını düşünüyorum.

Hazırlık maçına göre transfer planlamasında değişiklik yapıyorsak yavaş yavaş menajer önerilerine doğru yöneliriz.

İnşallah yönetimin planında bu Pedro denen herifin muadili bir alternatifi vardır. Hücumdaki kısırlığı çözecek tipte bir adamdı.

Normal top oynamasını bilen herhangi bir futbolcu transfer haberleri geldiğinde lütfen linçlemeyelim çer çöp demeyelim, şerefsizim bu mevcut orta saha ile seneye küme düşeriz, zaten Marcao da gitti. Dünya üzerinde mevkisi orta saha olan herhangi bir takımdan alacağımız oyuncular elimizdekilerden fersah fersah üstünüdür. Lütfen ama lütfen linçlerken berkan taylan cica nın bizde olduğunu unutmayalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt