Transfer Nöbeti #8 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 221 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha düne kadar kimse Pedro'yu tanımıyordu bu arada. Bizim önceliğimiz de orası değil. Algılara da yenik düşmeyelim derim. Gelseydi ok'di de gelmemesi de büyük bir kriz yaratmaz. O paraların Gueye'ye verilmesini tercih ederim
Keşkeee, ama küme düşen takımdan bir adamı aylarca alamayan bizim bu çapsızlardan Gueye beklemek, çok zorr bee. Bu gazla Giderler saçma sapan 2-3 adama dünyayı gömer gelirler.

Göklerden gelen bi karar vardır!
323105.jpg
Bu Kim

Yine mi oyuncu kaçırdık? 2 3 saat ortadan kaybolduk ali yine mi el attı? Yeter ula ne aliymiş be. Sahada değil ama ticarette her sinsiliği biliyor bu adam. İşte tam da bu yüzden seçim zamanı iki adaydan da bir halt olmaz diyordum.

Eger sallamasyon degildiyse Pedro icin yazilan 4.2m bonservis 2.2m maas rakamlari cok uygundu

Simdi alternatif listenin basinda Harit var gibi duruyor bundan cok daha pahaliya patlar yuksek maas verecegimiz icin fazla kar ederek satma durumu da olmaz

FB' nin Anelka' yı transfer edip Mesut transferi gibi şov yaptığı günlerde biz de sessiz sedasız Ribery' yi transfer etmiştik de ''Anelka' nın bonusu'' diye dalga geçmişlerdi. Ribery, bir Türk kulübünün yakaladığı en büyük 'balık' tır; elimizden enayice kaçırdık ayrı konu...

Sonu hariç bunun benzeri bir senaryo gerçekleşse keşke ama umamıyorum doğrusu. Daha kimin hangi rolü üstleneceği konusunu netleştirememiş bir kulüpte adeta mucizeler silsilesi beklemek gibi bir şey...

(Ben bile hafiften yangın tayfa ağzı ifadeler kullanmaya başladıysam, tehlike büyüktür eeeyy yönetim, akıllı ol!)...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt