Transfer Nöbeti #8 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 220 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pedroyu fb 7 milyona aldı diye kötü transfer olmuyor sadece Ali koçun servetinden 2 m fazla eksilmiş oluyor o kadar. Pedro yine aynı Pedro italya liginde son 3 sezon 15er gol atmış adam, vallahi çıldırıcam yıllardır bulduğumuz en net adamdı

Izledim. Rezalet ötesi Schalke döneminden sonra Köln'de yine biraz kendini buldu gecen sene. Schalke dönemi tek kelimeyle kocaman bir sifirdi gercekten.

Pedro'ya biraz muadil bir adam diyebiliriz, bu da second striker tarzinda biri. Pedro kadar iyi degil tabi bence, özellikle gol konusunda. Yalniz söyle bir sey var, formsuz oldu mu hic ama hic cekilmiyor. Sahada sacma sapan teknik hatalar yapiyor, yanlis tercihlerde bulunuyor, olmayacak yerlerden sut cekiyor vs.

Baktim da Köln'deki kontrati seneye bitiyormus. Köln 2-3 civari birakir belki bilemiyorum, iki tane yeni forvet daha aldilar zaten.
Schalkede çok şaşırtmıştı beni ama schalke zaten arsenalın almanya şubesi gibi bişey resmen. Giden kayboluyor, kölnde eski günlerden kesit sunmuş gibi

Evet geçen bunu yayında söyledim.

Alamadığımız adamlar mevzu değil de yerine aldıklarımız hep kötü.

İrfan - Gedson mevzusu iyidi bir işte öyle olunca İrfan'ın gidişi sallanmadı bile ama gittik Cicaldau aldık benzer paraya yazın.

Benim de bahsettiğim mevzu o adminim. Ben isimlerden bağımsız söylüyorum yıllardır kepaze bir biçimde kulüp yönetiliyor inanın her gelen gideni aratıyor bu kadar olmaz hayret edici en iyisi satmak yoksa bu kısır döngüden çıkamayız o cüzdanı sallamayacaklardı madem öyle yoksa yedirirler adama ben diyorum bu sene de başarısız olursak bunlarda ibra edilmeyecek tekrar sar başa

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Daha düne kadar kimse Pedro'yu tanımıyordu bu arada. Bizim önceliğimiz de orası değil. Algılara da yenik düşmeyelim derim. Gelseydi ok'di de gelmemesi de büyük bir kriz yaratmaz. O paraların Gueye'ye verilmesini tercih ederim ben.
Ben pedroyu bilmem zaten ya izlemedim de videosunu falan. Bu transferden bağımsız konuşuyorum. Nokta atışı kaliteli direkt koy 11 e oynat oyuncuları gelmezse oluşacak kötü atmosferden bahsediyorum. Bir bütün olunamayacigini, gs ninde taraftar, yönetim, oyuncular bir bütün gibi davranmasiginda başarının gelmediğinden bahsediyorum aslında. Bu rüzgarı kaybetmemeli yönetim. Süreç iyi irdelenmeli bugünlerin dönüşü olumsuz gelir yönetime.

GscimbomMobile

Göklerden gelen bi karar vardır!
323105.jpg

Hiç sıkıntı yok bu senede böyle olsun eninde sonunda yükselişe geçicez adam gibi bir ekip gelecek adam givi bir kadro kurulucak bizim bu sene ne yapıp ne edip ilk 3 e 4e girmemiz lazım sadece Avrupa bileti ve ordan gelecek gelir önemli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt