STSL 14/15 H:3 | Balıkesirspor 2-0 Galatasaray | M.S | 20 Eylül - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:3 | Balıkesirspor 2-0 Galatasaray | M.S | 20 Eylül

Herşey yönetimin değişip imparatorun gidişiyle başladı. Burda ne kadar anti terimci varsa bu sonuçlar ve futbol hepinize kapak olsun. Alın kurumsal , avrupalı ekip sizin olsun. Çok daha ağır yazardım ama fazla ceza alıp meydanı anti terimcilere bırakmak istemiyorum. Hepiniz derin GALATASARAY ın ürünlerisiniz. :mad:
Fatih terim değil aysal galatasarayı satmıştır bir tane olumlu icraatı yok 2 yıldır şaka gibi

Biraz daha eskişehir,trabzon ve makedonyada gizli kalmış bir kaç tane çöp süper futbolcu almamız,takımın başınada abdullah avcı yı getirdiğimiz zaman süper ligden kurtulduğumuz an o andır.

Adnan Polat döneminin sonundan hiç bir farkımız yok. Çare değişim. Tamamiyle değişim, Aysal'ın geldiğinde yaptığı gibi. 4-5 oyuncu dışında hepsi bir şekilde gönderilmeli

Adam bırakıp gitmedi siyasi baskıya ne yönetim ne o dayanabildi. Üstüne kovunca olanlar oldu hepimiz o görüntüleri eleştirdik iki tarafında birbirinden özür dilemesi hatalı olduğu yerler var. Her yenilgi puan kaybı sonrası hortlamasın diyorduk ama Fatih Terim, Prandelliden daha iyi bir hocadır uzamasın artık.

Artık yenilince üzülmüyorum, aksine seviniyorum. Allah büyük; sürekli yanlışlar yapıp doğru sonuç almayı nasip etmiyor işte böyle. 2 senedir ite kaka gitti bu takım, hep olumsuzlukların üzeri örtüldü, hiçbir zaman ders alınmadı. Ama bu sezon deniz bitti, kara göründü.

Bu yanlışlar sürdükçe de alacağımız hiçbir kötü sonuca üzülmeyeceğim. Belki 1 sezonu kaybedeceğiz, hiç mühim değil. Hatta bunları hala görmezden gelip aynı hatalar sürdükçe 2 sezon bile kaybetmeye ben razıyım. Nolursa olsun arınmalı bu takım. Elbet arınacaktır da.

Süreci önemli değil, artık kısa vadeli bakmamayı öğrendim. Bu arabeskten, yeteneksiz ve karaktersiz futbolculardan, hizipçilerden, futbolcudan anlamayan antrenörlerden, takımından çok kişilere sevdalı taraftardan, çok bilmiş yöneticilerden arınacağız. İşte o zaman hak ettiğimiz huzuru uzun uzun yaşayacağız zaten. O yüzden 1-2 sene kaybetsek de umurumda değil artık.

Galatasarayda 3 yıldan fazla Türk oyuncu tutulmamalı
mesela burak gol kralı oldu 3-5 satacaksın
selçuk parladı bir sezon 3-5 verene satacaksın

yoksa sabote ediyolar

1-Yasin'i sağ bek oynatmak
2-Yabancı sınırından şikayet edip 4 yabancıyla oynamak
3-Pandev'e 10 dakika zaman vermek
4-2-0 geride olduğun bir maçta 2.yarıya değişiklik yapmadan devam etmek
5-Tarık'ı bir sağ beke bir sol beke çekip verimini sıfıra indirmek
6-Sahada ki tek atlet oyuncumuz tek çalım atan oyuncumuz Bruma'yı çıkarmak
7-Rakibin kalitesine ve kadrosuna bakınca kontra atak oyununu benimseyeceği belliyken tek forvet sahaya çıkmak
8-4.5 milyon € alınan Olcan'ı kötü de oynamamasına rağmen nedensiz bir şekilde kadrodışı bırakmak
9-Veysel'i kesip Selçuk'a sahada yer vermek

Sizce bir hoca maç öncesi 9 tane hata yapabilir mi?
Yaparsa defolup gider!
Çok net bu maç Prandelli'nin hediyesidir..
Oyuncular elbette kabahatli ama bütün bileti hocaya kesiyorum bu akşam!

bu kaosdan prandelli tek basina cikmasi mümkün degil.
umarim yeni yönetimde albayrak-ali dürüst gibi isimler olur.
özelikle albayrak takim motivasyonunda cok extra bir adam ama bu sadece Türkiye icin gecerli belkide :)

Üst Alt