STSL 14/15 H:3 | Balıkesirspor 2-0 Galatasaray | M.S | 20 Eylül - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:3 | Balıkesirspor 2-0 Galatasaray | M.S | 20 Eylül

Takımın bu hale gelmesinin tek müsebbibi var. Yönetimi değiştirerek, hocayı göndererek sonun başlangıcına start verdi.

GT-I9300 Tapatalk

Süper Kupa finali , Hücum = 0. gol pozisyonu = 0
Bursa maçı, kontra atak golleriyle 2 - 0 galibiyet
Eses maçı, gol pozisyonu yok
Anderlecht maçı , yarım gol pozisyonu + ched'in katkısıyla 1-1
Balıkesir maçı , 1 gol pozisyonu

üretkenlik = 0
5 resmi maçta gol pozisyonu sayımız 5 vardır ya da yoktur. 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet

Yeminle her maçını iple çektiğim takımımın maçlarından soğuttular beni. Eskiden Galatasaray maçının olduğu gün, beni bir heyecan sarardı. Şimdi karartı kaplıyor.

Hocam, sen en Koşan adamı çıkar emre Yi al... Selçuk burak 90 dkka oynasin.. 3 lü orta saha.. Görüyorsun olmuyor OOOLMUUUYOOOR.. Hazırlık maçlarında 4231 oynat lige gelince Tak sen 433/4312 e.. Yok böle birsey ya.. Aysal başkan senden olmuyor.. Bi Zahmet Seçime girme.. Bırak, sen git ticarete fln atıl.. Başkanlık olmuyorsun...

Ligtv röportajı. Çok yavas basladık daha hızlı olmalıyız daha hızlı düşünmeliyiz.

Biri demiş herhalde her maç sonu medyanın taraftarın önüne bu yemi at onlar yer diye

30+ yasında adamlarla ne kadar hızlı oynamayı düşünüyor acaba senyor

Prandelli bilmiyor kimin ne oldugunu... onu gectim... Ama, tercuman mert cetin var, taffarel var... bu adamlar 4 senedir orda. Hele MERT Rijkaard doneminden bile ordadir belki de daha once de gelmis. Olum sen Italyanca soyle bu hocaya bu bu bu adamdan cacik olmaz diye.. bunu burda oynat bu orda daha iyidir bu orda daha saglam basar...

Ne Kadar yazsam yetmez. Bitmis bir mantalite. Korkak kiz gibi oynayan bir kadro. Al gulum ver gulum oksa beni ayol baksana gol yedik. Burak ofsayt yapmayi yeterli gormuyormus artik ofansif faulu de o bitmeyen ozelliklerine eklemis. Kisacasi isler iyi degil. Aysal erken secime gidiyor... prandelli ruya goruyor....

Üst Alt