STSL 14/15 H:3 | Balıkesirspor 2-0 Galatasaray | M.S | 20 Eylül - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:3 | Balıkesirspor 2-0 Galatasaray | M.S | 20 Eylül

Pradenlli yi geldiği ilk günden eleştirmiş biriydim. Bu adam hazırlık maçı yapmıyor, demek ki takımı adam akılı çalıştırmıyor dedim herkes ovvv diye öküz gibi böğürmeye başladı, dedim ki hazırlık maçlarında ciddi rakipler yok ki onlarla bile zar zor berabere kalıyor dedim yine burada Futbol Uleması adamlar Prandelliymi eleştiriyon sen adam taktik dehası dediler sokayım sizede taktiğinizede, Terimi eleştirip Prandelli savunanlar alın size 2-0 nereye dayarsanız dayayın. Yazıklar olsun sizin gibi taraftara Selçuğun Burağın hiçbir suçu bizim bu taraftar kitlesinden kurtulmamız lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Muslera
Tarık Chedjou Semih Olcan
Birhan Melo
Sneijder
Bruma ???? Altuğ

Bu sezondan umudum kalmadı, tüm kadro değişmeli gelecek sezon. Yeniden sıfırdan başlayacağız. Bu takımın öldüğü geçen sezondan belliydi. Önerim Birhan, Altuğ ve diğer gençlere şans vermek zaman zaman. Gelecek sezonların kadrosunda olabilecek isimleri bulmak ve oynatmak . Belki bir tanesi tutar. Selçuk Burak gibilerini izlemekten daha iyidir.

Ayrıca Fatih Hoca'yı kaos futbolu oynatıyor diye zaman zaman eleştiriyorduk şahsımda yapıyordum kötü oynayınca takım ama asıl kaos futbolu budur. Kim nerede oynadığını bilmiyor bu düzende futbolcular daha da kötü gösteriyor kendini.

10.Hafta lige havlu atarız devre arasına kadar sürteriz sonra kovarız ama iş işten geçmiş olur. Bugün kovarsak bari zaman kaybı olmaz

Herşey yönetimin değişip imparatorun gidişiyle başladı. Burda ne kadar anti terimci varsa bu sonuçlar ve futbol hepinize kapak olsun. Alın kurumsal , avrupalı ekip sizin olsun. Çok daha ağır yazardım ama fazla ceza alıp meydanı anti terimcilere bırakmak istemiyorum. Hepiniz derin GALATASARAY ın ürünlerisiniz. :mad:

ya ben burağa fazla kızamıyorum tamam ofsayta fazla kalıyor orası kötüde.adama top gelmiyorki.o topu getireceklerde sorun var.selçuk sneijder yoklar resmen.yekta falan nedir öyle.dzemailiyede kızamıyorum adam alışamamıştır takıma daha yeni yeni adapte olacak.yasin deden adamı kim aldı.olcan neden yok

Muslera
Tarık Chedjou Semih Olcan
Birhan Melo
Sneijder
Bruma ???? Altuğ

Bu sezondan umudum kalmadı, tüm kadro değişmeli gelecek sezon. Yeniden sıfırdan başlayacağız. Bu takımın öldüğü geçen sezondan belliydi. Önerim Birhan, Altuğ ve diğer gençlere şans vermek zaman zaman. Gelecek sezonların kadrosunda olabilecek isimleri bulmak ve oynatmak . Belki bir tanesi tutar. Selçuk Burak gibilerini izlemekten daha iyidir.

Selçuk ve burağa sabredeceğime en azından genç isimlere sabrederiz gençtir hata yapar deriz ama bu adamların öyle bir kredisi kalmadı taraftar gözünde

Ben Prandelli'yi kızarım arkadaş. En basit neden, Olcan nerede ? Son dakikada gelen Dzemeli neden oyunda da, Olcan kadro dışı.

Pandev neden alındı ? Kondüsyonu az diye dk 70'den sonra mı oyuna alıyorsun. Karşındaki rakip Balıkesir be hoca. Zaten takım durarak oynuyor. Al Sergeni koy orta sahaya 2-3 pasla işi bitirmezse ne olayım.

Diyeceğim şu ki, suçun en büyüğü sende hoca...

Üst Alt