STSL 14/15 H:3 | Balıkesirspor 2-0 Galatasaray | M.S | 20 Eylül - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:3 | Balıkesirspor 2-0 Galatasaray | M.S | 20 Eylül

Ben başkan olsam derhal Prandelli'yi görevden alır Ersun Yanal'ı getiririm abi.Mis gibi politika.Aziz'e de bir güzel kapağı takarım sene sonu.Ersun bu takımı oynatır.Paraymış,şuymuş kaybedeceklerimize sayarım yok hala devam etmeyi düşünüyorsak çilekeş sezona devam.

Bu sinirle ne desem boş. Sezonun çöpe gittiği ve gideceği kaç maçtır bağırıyor, hiç önlem almadık.

Yarı sahasında kapanan takıma gol atamıyoruz. Kanat oyuncularımız var kullanamıyoruz. Bel bağladığımız yerliler tatilden dönememiş.

10ncu sıralar, eksi averajlar yakındır.

Bana forvetini söyle sana şampiyon olup olamayacağını söyleyim, burak ilk geldiği senede çok iyi değildi drogbanin sayesinde gol kralı olmuştu attığı her gol bizim aleyhimize

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oynayacağınız futbolun ben taaaaa....Şerefsizler,ruhsuzlar,haysiyetsizler ligin en kötü takımına bile bir bok yapamıyorsanız defolup gidin takımdan.Tepki gösterince de anca zırlarsınız ama haketmediği halde milyon euroları cukkalarsınız.

Yönetimin büyüklüğü şimdi belli olur. Ünal Aysal fatih Terim i görevden alırken birşeyler kötü gidiyordu bende risk aldım yapmam gerekeni yaptım diyordu
Şimdide risk almalı ve yapması gerekeni yapmalı. Hocayı değiştirmeli.

Takım Şarampole yuvarlanıyor. kendisiyle beraber Başkanıda götürecek bunu bilmeli..

Ve bu kulüpden içeri italyan defans oyuncuları hariç hiç kimse bir daha adımını atmamalı o kadar iddialı konusuyorum.

Hayırlı uğurlu olsun TFF zaten bahane arıyor kupayı fenere vermeye artık hakemlere yada cezalara da gerek kalmadı.

Ben başkan olsam derhal Prandelli'yi görevden alır Ersun Yanal'ı getiririm abi.Mis gibi politika.Aziz'e de bir güzel kapağı takarım sene sonu.Ersun bu takımı oynatır.Paraymış,şuymuş kaybedeceklerimize sayarım yok hala devam etmeyi düşünüyorsak çilekeş sezona devam.

Ben baskan olsam AZIZ YILDIRIM gibi inerim soyunma odasina tehditleri savururum agizlarina .......m tabiri caizse ..
Burak/Selcuk agizlarindan girer burunlarindan cikarim .. saymadigim kufuru birakmam ..

Yönetimin büyüklüğü şimdi belli olur. Ünal Aysal fatih Terim i görevden alırken birşeyler kötü gidiyordu bende risk aldım yapmam gerekeni yaptım diyordu
Şimdide risk almalı ve yapması gerekeni yapmalı. Hocayı değiştirmeli.

Takım Şarampole yuvarlanıyor. kendisiyle beraber Başkanıda götürecek bunu bilmeli..

Ve bu kulüpden içeri italyan defans oyuncuları hariç hiç kimse bir daha adımını atmamalı o kadar iddialı konusuyorum.

Hayırlı uğurlu olsun TFF zaten bahane arıyor kupayı fenere vermeye artık hakemlere yada cezalara da gerek kalmadı.

Mancini suclu
Prandelli suclu ..

Selcuk / Burak dokunlumaz :)

Bize bu takımda isme cisme bakmadan neşter vurabilecek adam lazım Abdullah Avcı'nın yaptığı gibi

Şu anda 11'de oynayan futbolculardan en az 6 tanesi bu formayı bir daha giymemeli

Üst Alt