STSL 14/15 H:3 | Balıkesirspor 2-0 Galatasaray | M.S | 20 Eylül - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:3 | Balıkesirspor 2-0 Galatasaray | M.S | 20 Eylül

ligin sonu karanlık zaten,en baba mucize olsa bile en fazla 4. olabilir bu takım.
koca 1 seneyi çöpe atmışız , 2-3 tane genç futbolcuyu kazansak bari, ama yürek ister o cocukları ilk 11e koymak

Digiturkplayı bu sene almayarak sadece paramı değil sinirlerimide kurtardım, izlemeyerek kanser olmadan işkence görmeden kendimi uzak hissediyorum :) İzleyenlere Allah sabır versin izlememenizi tavsiye ediyorum demiştim.

Yine akil kokan bir yorum. Bu mantiga göre, Türkiyede sadece Türk antrenör, Almanya da sadece alman antrenör, ispanyada da sadece ispanyol antrenör basarili olabilir. Yorumcu olan eski futbolcularimizin hepsi serefsiz.

Hakan Ünsal: "Galatasaray'ın başında Türk teknik direktör olsa futbolcuların duygularını daha iyi anlardı.Yerlilerin hiçbiri mutlu değil.”

Prandelli suclu bunu herkes biliyor da onu bu takima getiren akilli ve kurumsal baskana da kizmak gerekiyor.Terim gittikten sonra takimi allak pullak etti resmen kongre karari alarak kaçacak yakinda.

Günaydın.
Biz burda yapmayın zarar göreceğiz bu tüpçünün bir oyunu derken hem başkan hem Fatih hocamız egosuna yenik düştü.

İyi halt ettiniz ikinizde!

BlueTapa

Santraforun bir takım için ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Sadece gol atması önemli değil. İleriye giden topları olumlu şekilde kullanacak bir santrafor arıyoruz.

Kısacası Drogba'yı arıyoruz deyip sonlandırayım.

Yine akil kokan bir yorum. Bu mantiga göre, Türkiyede sadece Türk antrenör, Almanya da sadece alman antrenör, ispanyada da sadece ispanyol antrenör basarili olabilir. Yorumcu olan eski futbolcularimizin hepsi serefsiz.

Hakan Ünsal: "Galatasaray'ın başında Türk teknik direktör olsa futbolcuların duygularını daha iyi anlardı.Yerlilerin hiçbiri mutlu değil.”

akla bak ya,bıkmadılar el etek öpmekten yağcılık yapmaktan

Türkiyede 2010-11 senesi dahil resmen tiyatro oynanıyor ve lig tv ye verilen paralarla insan,karnını bir güzel doyurur.En azından şikecilerin cebine maç bağlama parası verilmemiş olur.

Santraforun bir takım için ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Sadece gol atması önemli değil. İleriye giden topları olumlu şekilde kullanacak bir santrafor arıyoruz.

Kısacası Drogba'yı arıyoruz deyip sonlandırayım.

Bonservissiz Gomisi kacirdik ya ben ona yanarim. Burda bütün yaz boyunca bas bas bagirdik forvet lazim diye. Forvetsiz bir hicsin. Arkada istedigin kadar gol yeme, gol atamadiktan sonra ne ise yarayacak. Biz anadolu takimi miyiz da önce gol yememek icin caba gösterecegiz.

Bu sezon cok ama cok zor gececek.

Çogu maalesef gerizekali ve futboldan birsey anlamiyor.

Kurumsallaşma ters tepti bizde. Albayrak floryaya inip bizim Türkler ile bir çay partisi versin. 30 yaşında adam olmuşlar ama kafalar 15 yaşında, profluk sıfır. Kız gibi oyuncularımız var düşman başına.

gecmis olsun cümlemize
baskada söz bulamiyorum ciddiden. beynim dondu resmen
Hacı konunun ilk sayfalarını okuyordum da şu mesajını görünce bu sinirli halimle çok güldüm..

"bu mac averaj maci olmali. balikesir henüz nerde oldugunu bile farkinda degil :)
Futbol da hersey mümkün tabiki. top girmek istemiyorsa girmez ama normal sartlarda farkli bitmesi gereken mac."

Hacı konunun ilk sayfalarını okuyordum da şu mesajını görünce bu sinirli halimle çok güldüm..

"bu mac averaj maci olmali. balikesir henüz nerde oldugunu bile farkinda degil :)
Futbol da hersey mümkün tabiki. top girmek istemiyorsa girmez ama normal sartlarda farkli bitmesi gereken mac."

Doğru söylemiş şu Balıkesiri Ptt 1.ligine koy orda bile küme düşmemeye oynar.Her türlü iddasına varım sezon sonu 30 puanı geçemeden küme düşerler

:(
aglanacak halimize gülüyoruz isde. yenmesini gectim posisyonumuz yok hemen hemen hic balikesir gibi takima. onlar nerde oldugunu farkinda degil belki ciddiden ama bizimkiler var olduklarindan haberdar bile degiler ;(

Roberto Mancini döneminde daha keyif veriyordu takım.

Prandelli ile resmen sıradan bir Anadolu takımı gibiyiz, hatta pek çoğundan daha da kötüyüz.

Düzelir takım inşallah. Yarış devam ediyor, önümüzde çok zorlu maçlar var ne olursa olsun önümüze bakmamız lazım.

"Futbol" programlarinda 4-4-2 cözüm olarak gözlemleniyor.

Gazamiz mübarek olsun Sneijderi günah kecisi ilan edecekler öyle gözüküyor. "Sneijder Selcuk ve Buraki bozuyor" diye baslarlar yine.

Melo dan sonra simdi Sneijderi de vurmaya calisirlar.

Baslarim lan Buraginiza da, Selcugunuza da, türk teknik direktörünüze de, 4-4-2 nize de. Bela okuyorum lan hepinize.

En cok da seref yoksunu eski futbolcu bozuntularimiza. Bir seyler kazandiysaniz bunlari GALATASARAY sayesinde kazandiniz.

Vefasiz serefsiz herifler sizi, yalayin siz kapisinda yattiginiz köpekleri simdi bol bol.

tamam mantıklı degıl tamam kurumsallık profesyonellık fılanda adam 25 sene top oynamış az cok kımle daha ıyı anlastıgını fılan bılıyordur...emegı gecen adamlara da serefsız demek ne kadar mantıklı sana bırakıyorum...

Üst Alt