Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv) - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elektronik Yardım Başlığı

Ekran kartı iyi değil,RAM'den ziyade alacağın ekran kartı 256bit aşağısı olmasın,oyunlarda istediğin performansı alamazsın.

Ekran kartı iyi değil,RAM'den ziyade alacağın ekran kartı 256bit aşağısı olmasın,oyunlarda istediğin performansı alamazsın.

Son 1 yıldır bit çok önemli değil oyunlarda, çünkü aşırıya kaçmıyor hiç bir firma bu aralar(GTAIV hariç). Oyunların çoğu 192-256bit'de sorunsuz çalışıyor. GTX 460'da oyun için oldukça iyi bir kart.

Son 1 yıldır bit çok önemli değil oyunlarda, çünkü aşırıya kaçmıyor hiç bir firma bu aralar(GTAIV hariç). Oyunların çoğu 192-256bit'de sorunsuz çalışıyor. GTX 460'da oyun için oldukça iyi bir kart.

Doğrusun,onun sebebi yazılan bir oyun artık tüm konsollara da port edildiğinden dolayı mecburi öyle oluyor ama alabilecekken 256bit bir kart almakta fayda var.

AMD PHENOM II X6 1075T 3.0GHz 9MB AM3 BOX (işlemci) 372

ASUS M4A89GTD PRO USB3 AMD 890GX SB850 AM3 DDR3 (anakart) 321

KINGSTON 4GB 1333MHZ DDR3 TEK(KVR1333D3N9/4G) (ram) 120

ZOTAC GTX 465 1GB 256BIT GDDR5 HDCP DVI (ekran kartı) 382

WD 1 TB 7200RPM 64MB SATAII-300 CAVIAR GREEN (hdd) 118

XILENCE XP700 700W 135MM FAN PSU GAMIN (güç kaynağı) 206

SAMSUNG SH-S223C 22X SATA DVD-RW SİYAH (dvd sürücüsü) 43

Fan 100

C.MASTER RC-922M-KKPL-GP 500W ATX (kasa) 318

Total'da 1.980 tl..

Resmen uçak oldu yazın siparişi vericem vazgeçtim diğer kasadan bunu topladım..

Sinan o sisteme o parayı verme sakın. Alacağın zaman söyle daha iyisini kurarız. Çünkü o işlemcinin sadece adı var, hiç bir işine yaramaz 6 çekirdek olması. Yani sen bilirsin tabi ama iyiliğine söylüyorum.

Sinan o sisteme o parayı verme sakın. Alacağın zaman söyle daha iyisini kurarız. Çünkü o işlemcinin sadece adı var, hiç bir işine yaramaz 6 çekirdek olması. Yani sen bilirsin tabi ama iyiliğine söylüyorum.

Aga limitim yok düzenli işe başlıyorum iyi maaşım olacak..

Açıkcası böyle teknolojiyi pek takip eden biri değilim ama işlemci neyi önerirsin,sen istersen bir sistem topla bana elimin altında olsun..Temmuz gibi sipariş vereceğim..

Açıkcası böyle teknolojiyi pek takip eden biri değilim ama işlemci neyi önerirsin,sen istersen bir sistem topla bana elimin altında olsun..Temmuz gibi sipariş vereceğim..

Temmuz'a daha çok var yahu o zamana kadar bir sürü şey değişir.

Aynı paraya daha iyisini kurarsın. Hatta alacağın zamana kadar daha iyisi bile olur.

Bu senin ana sayfan @

Şimdilik burası epey boş görünüyor. Birilerini takip ettiğinde güncellemeleri burada görünecek. O yüzden, gidip takip edecek ilginç insanlar bul!

bu twitterda böyle bi yazı çıktı.insanların yazzdıklarını takip edemiyorum.niye böyle oldu şimdi?

Bu senin ana sayfan @

Şimdilik burası epey boş görünüyor. Birilerini takip ettiğinde güncellemeleri burada görünecek. O yüzden, gidip takip edecek ilginç insanlar bul!

bu twitterda böyle bi yazı çıktı.insanların yazzdıklarını takip edemiyorum.niye böyle oldu şimdi?

Aynısı bende de oldu. Şuan tüm internette bir sorun var, Twitter'da bundan etkilendi.

Herkese merhaba . Oncelikle yardim eden herkese simdiden tesekkurler . Agabeyim bir masa ustu bilgisayar almak istiyor benden yardim istedi ben de sizden yardim isteyecegim onun bana yazdiklarini ve su an ustunde durdugu iki pc'nin ozelliklerini yaziyorum . Bu pclerle ilgili gorusleriniz ve olursa baska pc onerilerinizi de bekliyorum .Bu arada kendisi bu bilgisayarin 3-4 sene idare etmesi beklentisinde :

Acer Gamer

starcraft oynıycam ve saatlerce oynayabilirim

ıntel i 7 870

8 go ram

nvdia geforce gtx 1,25 gb ekran kartı

i 870 2,93

anakartı suymus

INTEL H57 EXPRESS

ram 4*2 yani 8 gb

ddr3 sdram

1333 mhz memory speed

dımm 240 pin

ikinicisi packard bell

normal bilgisayar diye geciyo

i7 2600 k 3,4

6 go ram

nvdia gt ekran kartı yada nvdia gts ekran kartı

Neden markalı bir bilgisayar alıp 2 katı para ödemek istiyorsun? Sen bütçeni söyle güzel bir toplama sistem kurulur.

Neden markalı bir bilgisayar alıp 2 katı para ödemek istiyorsun? Sen bütçeni söyle güzel bir toplama sistem kurulur.

Cok saol ilgilendigin icin soyle soyliyim ben alsam kesin toplama alirim :) . O da toplama istiyor ama pcden cok anlamayan insanlariz ve uyum problemi olabiliyormus ama diyorsanki zaman ayiririm ben butceyi soyliyim hemen butce 2500 tl sadece kasa icin .

Cok saol ilgilendigin icin soyle soyliyim ben alsam kesin toplama alirim :) . O da toplama istiyor ama pcden cok anlamayan insanlariz ve uyum problemi olabiliyormus ama diyorsanki zaman ayiririm ben butceyi soyliyim hemen butce 2500 tl sadece kasa icin .

Tamam ben sana yazarım birazdan bir sistem, araştırırsın hoşuna giderse alırsın.

İşlemci

Anakart

RAM

Ekran Kartı

Harddisk

DVD

KASA

PSU

Bu 2564TL'ye çıkıyor oldukça iyi. Ama bana kalsa sistemi amd kurar ekran kartı ve soğutmaya daha çok para ayırırdım. Şuan İntel ve AMD diye artık bir fark yok eskisi gibi. İ7 işlemci de bana göre oyun için çok gereksiz. Boşuna fazladan para. Eğer AMD'ye sıcak bakarsan daha ucuza ve daha iyi bir sistem çıkar.

İşlemci

Anakart

RAM

Ekran Kartı

Harddisk

DVD

KASA

PSU

Bu 2564TL'ye çıkıyor oldukça iyi. Ama bana kalsa sistemi amd kurar ekran kartı ve soğutmaya daha çok para ayırırdım. Şuan İntel ve AMD diye artık bir fark yok eskisi gibi. İ7 işlemci de bana göre oyun için çok gereksiz. Boşuna fazladan para. Eğer AMD'ye sıcak bakarsan daha ucuza ve daha iyi bir sistem çıkar.

Cok cok saol cidden anlatirim abime karar onun sonucta o alicak . Fakat kaybetmemeliyim galiba seni yakinda ben de pc alicam :) .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt