Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv) - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Beko 498 tr yazarkasa fiş kesme sorunu?

Fiş keserken yarıda kaldı.1+anahtar tuşlayınca normalde satış pozisyonuna geçiyordu.Şimdi hata 04 diye hata veriyor.Yazarkasa,nın prizini söktüm taktım 3-4 defa hiç bir şey değişmiyor.Yardımcı olan olursa sevinirim dostlar.

Bende eskiden sr398 vardı emin olmamakla beraber sanırım aynı olay olmuştu(hata kodunu falan hatırlamadım), kasanın servis kitabında kasaya ait servis yada hizmet şifresi adı altında bir şifre olması lazım. O şifreyi nasıl gireceğin falanda yazılıdır, onu girersen günlük reset gibi bişey atıp normale döndürüyor diye biliyorum. Eğer aynı hatadan bahsediyorsak umarım yardımcı olur.

Iyi satışlar

Cevap: Beko 498 tr yazarkasa fiş kesme sorunu?

Bende eskiden sr398 vardı emin olmamakla beraber sanırım aynı olay olmuştu(hata kodunu falan hatırlamadım), kasanın servis kitabında kasaya ait servis yada hizmet şifresi adı altında bir şifre olması lazım. O şifreyi nasıl gireceğin falanda yazılıdır, onu girersen günlük reset gibi bişey atıp normale döndürüyor diye biliyorum. Eğer aynı hatadan bahsediyorsak umarım yardımcı olur.

Iyi satışlar

Servis kitabı yok ya.Bu şifre başka bi yerden temin edilemezmi?

Cevap: Elektronik Yardım Başlığı

Ya birde 10 mayısın z raporunu 11 mayıs 00.04,de almıştım.12 mayısa henüz girilmediği içinmi işlem yaptırmıyor acaba alakası varmıdır?

Ya birde 10 mayısın z raporunu 11 mayıs 00.04,de almıştım.12 mayısa henüz girilmediği içinmi işlem yaptırmıyor acaba alakası varmıdır?

Alakası yok istersen alma Z raporu en fazla usulsüzlükten ceza yersin :D

Servis kitabından başka serviste vardır, garanti belgesi ve kullanım kılavuzun yokmu? O kılavuzda falanda yazıyor olabilir yada garanti belgesinin üstünde vs bir bak. Servise sor yinede eğer beyin problemi falansa git direk olivetti al paraya kıyıp. Beyin problemi oldumu çünkü kasa levhan değişmek durumu çıkabilir başına o da çok masraf yapıyor. Umarım büyük problem değildir kendin halledebilirsin.

Ertuğrul konu halloldu servis elamanı çözdü.Şimdi dün çıkaramadığımı z raporunu bugün çıkarsam yani bugün çift z raporu çıkarmış olacam olurmu?

Anlamı yok. Tek Z raporu alman yeterli.Zaten birini çıkarınca diğeri 0 çıkar istersen dene :D Bu arada hayırlı olsun sıkıntısız halletmene sevindim.

Yeniden fiş kesersem 0 çıkmaz diye tahmin ediyorum ama çıkarmı yoksa:D

Diyelimki z raporu kesmedim ve 1 gün eksik var z raporlarında.Arıza çıkarırmı bu durum ileride?:D

Yeniden fiş kesersem 0 çıkmaz diye tahmin ediyorum ama çıkarmı yoksa:D

Diyelimki z raporu kesmedim ve 1 gün eksik var z raporlarında.Arıza çıkarırmı bu durum ileride?:D

Estağf.

Z raporunu 1 gün kesmedin diye birşey olmaz. Z raporu kestikten sonra fiş kesip tekrar Z alırsan 0 çıkmaz ama aralarında kısa süre olunca anlamı yok diye demiştim. Kasa 0 sa zaten Z kesme zorunluluğu yok. Sadece alışkanlık haline getirince usulsüzlük cezası kesebilir maliye. Ama bunu zaten muhasebecin farkedip söylemezse sana cezayı ona yıkma hakkın var :) Ben şahsen ne kadar maliyeden ceza yersem muhasebecime yüklüyordum. Çünki iş kağıt doldurmak değil diye üste çıkardım birde.

İyi işler :)

Messenger Yardım?

Arkadaşlar Msn programım dün anlaşılmaz şekilde bozuldu.E-Posta adresime girmiyor.Başka bir adresi girdiğimde ise program aniden kayboluyor.Çözümü olan var mı?En azından bu lanet programı bilgisayardan tamamen silmek için ne yapabilirim?

Her ne kadar programı tamamen silsemde kayıtlı bilgiler tekrar çıkıyor(E-posta bilgileri).Yardımlarınızı bekliyorum. :)

Bu parçalar iş yapar mı?

AMD PHENOM II X2 555 3.2 GHZ 7MB AM3 BOX BLACK (işlemci)

ZOTAC GTX 460 SYNERGY 768MB 192BIT GDDR5 HDCP (ekran kartı)

XILENCE XP500 500W 120MM FAN PSU R3 (güç kaynağı)

ASUS M4A78LT-M LE AMD760G 2DDR3 VGA+PCI EX16 6*

(Anakart)

Bu parçaları kullanan veya bilgi sahibi olan renkdaşlar yorumlarınızı alabilir miyim?

Cevap: Bu parçalar iş yapar mı?

İş yapardan kastın, oyun oynamasak ise, güzel sistem. Uzun süre oyun oynarsın. Xilence ve Zotac kullanan biri olarak, çok iyi markalar olduğunu söyleyebilirim. Sadece PSU 500W biraz düşük bana göre, imkanın varsa 600W veya yukarısını tercih et. Ama 500W'da sanırım ucu ucuna yeter.

Cevap: Bu parçalar iş yapar mı?

İş yapardan kastın, oyun oynamasak ise, güzel sistem. Uzun süre oyun oynarsın. Xilence ve Zotac kullanan biri olarak, çok iyi markalar olduğunu söyleyebilirim. Sadece PSU 500W biraz düşük bana göre, imkanın varsa 600W veya yukarısını tercih et. Ama 500W'da sanırım ucu ucuna yeter.

Arkadaşım listeledi biraz önce oda güç kaynağını ucuz yaptım ama yeterli olur kardeşim dedi..

Valla bu sistemi toplamak bile nerden baksan 800 lira yapıyor kasamın içine monte edeceğim için yeterli olur diye düşünüyorum,olmadı güç kaynağını biraz daha geliştiririz,eyvallah bilgin için Sercan sağolasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt