Bülent Ünder | Teknik Direktör - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder | Teknik Direktör

Cevap: Bülent Ünder | Teknik Direktör

Adam Sarp'ı sağa çekti yahu. :eek: Oyuncu tercihleri, değişiklikleri falan komediydi. Teknik direktörlüğü tam bir skandal.

Yazık günah lan.Üzülüyorum.Şu takım beş ön libero ile maç tamamlıyor Manisa'ya karşı.

ya bişey demek istemiyorum ama gerçekten çok kötü teknik direktör HANİ BU MAÇI KAYBETMELİYİZ diye çalışsa bu kadar olur... hiçmi oyun okumaz.. ne denirki..

Sonuçta yendik arkadaşlar, nedir bu karamsarlık?

hocam ben maça başlangıçta bu manisaya 5-6 atarız diye düşündüm.. oyuncular o kadar iştahlıydı.. ama sağolsun under dur bakalım nasıl kaybetmeliyiz diye çalıştı .. ayrıca kazandıktan sonra hataları görmekte bir erdem değilmidir ?

hocam ben maça başlangıçta bu manisaya 5-6 atarız diye düşündüm.. oyuncular o kadar iştahlıydı.. ama sağolsun under dur bakalım nasıl kaybetmeliyiz diye çalıştı .. ayrıca kazandıktan sonra hataları görmekte bir erdem değilmidir ?

2-3 hafta için erken yorumlar bunlar.

Herhangi bir lisede beden egitim ogretmeni bile olamaz..

Çok acımasızca bir yorum.

Skorun ancak top senin kontrolündeyken alınabileceğinden bihaber zavallı bir adam Ünder. Polat kendi gibi futbol cahili insanları seçmekten bıkmadı. Allah Polat'ı *****in yönetiminde göstermeyi nasip etsin bize!

Üst Alt