Bülent Ünder | Teknik Direktör - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder | Teknik Direktör

Cevap: Bülent Ünder | Teknik Direktör

Hocam burada herkes futbolu biliyor, sen 45 seneni boşa harcamışsın.Senin yeşil sahalarda görmediklerini öğrenemediklerini, bizim gençler televizyon ve FM başında öğrenmiş,hagi adam değil,rekard hoca değil vs.......

Bülent hocam allah rızası için bundan sonraki ilk maçta a2 den en az 4 oyuncuyu birden ilk 11 e yaz, yoksa bu ...yüzünden ligden düşecek takım.Yetenekli gençlerin yanına neil ve arkasına cana gibi adamları koy, bu takım takır takır oynar.

fatih terimde dahil bizim yerli hocaların pek çoğu yabancı düşmanı türk oyuncu deli danalar gibi amaçsız koşunca yaşa koçum

yabancı oldu mu 5-10 dakikada maçı kurtarmadı mı adam değil bunlar

bu tarz adamlar yabancı oyuncuların tekniğini gördükçe aslında futbolcuya benzemediklerinin anlaşıldığı için onlara karşı bilinçli yada bilinç dışı hınç besler

bu arada takım bu hale gelmesinden pino suçluymuş nasıl gözden kaçırdık bunu

yönetim adamsa bülent hoca nın sözleşmesini bitirir yoksa onun raporuna göre daha çok bamlar izleriz

Arkadaşlar Bülent ünderin BAM sevgisine birde Hakan Baltayı Ekliyor HABABAM 'ı öneriyorum BAM ölümsüzdür ama HABABAM yeni fenomen

Bülent Ünder, kalan haftalar için genç oyunculara şans vermesinin beklendiği ama bunun olmadığı şeklindeki bir soruya, şu cevabı verdi: ''A2'den bu takımda oynayacak oyuncu var da, ben mi oynatmıyorum? Zapata bugün hiç hata yapmadı. Ayhan sahanın en çok koşan isimlerinden biriydi. Gökhan Zan da başarılı bir performans ortaya koydu.

Trabzonspor karrşılaşması sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Bülent Ünder, maçın başında Yekta'nın sakatlanmasının stratejilerinde değişikliğe neden olduğunu ancak onun yerine giren Mustafa Sarp'ın da iyi mücadele ettiğini aktarırken, oyunun genelinde kontrolü ellerinde tuttuklarını belirtti.

sözün bittiği yerdeyiz.

Sadece mücadele eden ( ki bana göre yetersiz mücadele ) bir oyuncudan memnun kalması Galatasaray teknik direktörü olamayacağının göstergesidir.

Galatasaray'da oynamak için mücadele etmek yetmez.

Herkes savaşacak herkes mermilerini limitli kullanacak bu ne lan..

Futbol takımı yönetiyorsun,orduya komutan mısın?

Bu zihniyetten nefret ediyorum..

Mücadele etmekle savaşmak ayrı mantıklardır,herkes mücadele eder ama futbol zeka ve yetenek işidir aynı zamanda..

Şimdi sen Pino'dan Barış Özbek kadar koşmasını beklersen zaten futboldan anlamıyorsun Bülent Ünder!

Çıkarttığın kadro aynı Hagi kadrosu..

2 Hücumcuyla gol arıyorsun sonra geri gelmiyor diye kızıyorsun pes ya!

+İyi oynadı dediğin Gökhan Zan golde ne yapıyor iyi bak bacak arasını kolluyor koridoru kapatacağına o kadar amatör işte,ama sen bunu görecek zekaya sahip misin acaba?

+İyi oynayan Ayhan'ın hiç pres yokken 3 metreye pas atamayıp taça attığını gördün mü? Göremezsin..

+İyi oynadı dediğin Mustafa Sarp bir pozisyonda Pino sağda bomboşken atmadığını gördün mü? Göremezsin işte..

Zapata, Sarp, Ayhan, Neil, Aydın, İnsua, H.Balta, Barış, Serkan, Kewell gibi sözleşmesi biten ve takımda sene sonu kesinlikle yollancak adamları neden kadroya alıyosun. Bunların yerine her maç paf dan 4-5 oyuncuyu oynatmak bu kadarmı zor. Bu saatten sonra 10. olsak ne olur 14. olsak ne olur. Sene sonuna kadar alt yapıdan 1-2 oyuncu bile patlama yapsa bizim için büyük kazanç olur.

Zapata, Sarp, Ayhan, Neil, Aydın, İnsua, H.Balta, Barış, Serkan, Kewell gibi sözleşmesi biten ve takımda sene sonu kesinlikle yollancak adamları neden kadroya alıyosun. Bunların yerine her maç paf dan 4-5 oyuncuyu oynatmak bu kadarmı zor. Bu saatten sonra 10. olsak ne olur 14. olsak ne olur. Sene sonuna kadar alt yapıdan 1-2 oyuncu bile patlama yapsa bizim için büyük kazanç olur.

Bülent Ünder'e göre takımı bu hale getirenller belli Pino'ymuş..

Allahım yarabbim 1-2 tane izlenecek futbolcumuz vardı onlarıda aldılar elimizden..

Harbi diyorum toplayacağım arkadaşları basıcam Florya'yı..

İyice psikopat yaptılar herkesi..

Türk hocalarin klasigi haline gelmis 'Iyi mücadele ettik' diye övünen Bülent Ünder'le de olmaz bu is. Son maçlara yaklasmasaydik derhal kovulmaliydi. Sezon sonuna kadar iyi-kötü idare edecegiz artik.

Beyler şaşırmayın yahu adamın vizyonu bu. Fatih Terim gibi bir hocanın yıllarca yanında çalışmış olmasına rağmen orta ve alt sınıf hiçbir takımdan yıllardır teklif dahi almamış yada çalıştırmamış (birkaç aylık Samsun olayını ihmal edebiliriz bunca yıl içinde) bir adamdan ne bekliyordunuz ki! Tv deki yorumlarından zaten ne mal olduğu belliydi. Biz Hagi niye gitsin dedik:

- yeni TD gelir, takımı izler ve yapılanma erkenden başlar

- kalıp gidecekler erkenden belli olur

- futbolcular saygı duyar seneye de bu adam olacak dikkat edelim derler

- gencler oynatılır, belki 1-2 kişi kazanılır

- vs.... diye.

Ama hiçbiri olmadı ve yine TDlük ile alakası olmayan biri getirildi. E neden Hagiyi gönderdin o zaman üstüne de tazminat verdin (yanlış anlaşılmasın Hagi ye de şiddetle karşıydım). Dünyanın neresinde görülmüş ya 15 dk oynayan bir futbolcuna tüm sucu atmak, bu yakışırmı bir teknik direktöre, bir adama hatta. Bu kadar düşüncesiz ve basit bir adama yazıklar olsun, onu getirenlere de.

Beyler şaşırmayın yahu adamın vizyonu bu. Fatih Terim gibi bir hocanın yıllarca yanında çalışmış olmasına rağmen orta ve alt sınıf hiçbir takımdan yıllardır teklif dahi almamış yada çalıştırmamış (birkaç aylık Samsun olayını ihmal edebiliriz bunca yıl içinde) bir adamdan ne bekliyordunuz ki! Tv deki yorumlarından zaten ne mal olduğu belliydi. Biz Hagi niye gitsin dedik:

- yeni TD gelir, takımı izler ve yapılanma erkenden başlar

- kalıp gidecekler erkenden belli olur

- futbolcular saygı duyar seneye de bu adam olacak dikkat edelim derler

- gencler oynatılır, belki 1-2 kişi kazanılır

- vs.... diye.

Ama hiçbiri olmadı ve yine TDlük ile alakası olmayan biri getirildi. E neden Hagiyi gönderdin o zaman üstüne de tazminat verdin (yanlış anlaşılmasın Hagi ye de şiddetle karşıydım). Dünyanın neresinde görülmüş ya 15 dk oynayan bir futbolcuna tüm sucu atmak, bu yakışırmı bir teknik direktöre, bir adama hatta. Bu kadar düşüncesiz ve basit bir adama yazıklar olsun, onu getirenlere de.

Hagi gidince yerine kimi getireceksiniz diye sorunca sacmaliyorsun diyordu bazilari.

Antalya macinda Pino oynadi, Cana ve Neill yerlerinde oynadi, Yekta sahadaydi fark yedik.

Futbolu Hagi'den iyi bilenler ne dusundu bilmiyorum o mactan sonra.

Abdülrahim Albayrakta bu yüzden gelsin istemiyorum işte.

Hadi Ayhan aslansın sen...Yürü be Sarp

Reis, M.Sarp'ı övüp, Pino'yu kadro dışı bırakmakta neyin nesi?

pinonu yaptiklari ortada maci izleyen herkes gordu

bunu basin onunde soylemek tecrubesizlik ve hata

adam yektanin yoklugunu aratmadi ugrasti manasinda ovdu sarpi

yalan degil

ben sizin gibi dusunmuyorum sahsen

ayrica ben 6 aydir boyle akli basinda bir kadro ve oyun gormemistim

hic kizmiyorum

mac sonrasi basin toplantisindada ne kadar rahat bir adam oldugunu gordum ve takdir ettim

soyunma odasinda neill pinonun ustune yurumus bundanda haberiniz olsun

olay o pas vermeme degil ondan oncede saha icinde pinoya kizanlar oldu

adam kafasinda bitirmis burayi

tanmanin dedigine gore maca gitmek bile istememis daha onceleri

gencecik adamlar GSa boyle yapiyorsa ben undere adami afise etti diye bile kizamam

pinonu yaptiklari ortada maci izleyen herkes gordu

bunu basin onunde soylemek tecrubesizlik ve hata

adam yektanin yoklugunu aratmadi ugrasti manasinda ovdu sarpi

yalan degil

ben sizin gibi dusunmuyorum sahsen

ayrica ben 6 aydir boyle akli basinda bir kadro ve oyun gormemistim

hic kizmiyorum

mac sonrasi basin toplantisindada ne kadar rahat bir adam oldugunu gordum ve takdir ettim

soyunma odasinda neill pinonun ustune yurumus bundanda haberiniz olsun

olay o pas vermeme degil ondan oncede saha icinde pinoya kizanlar oldu

adam kafasinda bitirmis burayi

tanmanin dedigine gore maca gitmek bile istememis daha onceleri

gencecik adamlar GSa boyle yapiyorsa ben undere adami afise etti diye bile kizamam

Yerli futbolcularin hepsinden nefret eden ve yabanci oyuncularin hepsini ne yapsalar hakli bulan da bir taraftar kesimi var.

Ayhanı Sarpı bende hiç bir zaman beğenmedim ama en azından elinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Ellerinden fazla bir şey gelmiyor ama mücadele ediyorlar en azından. Pino gibi diğerlerinide şimdiden kadro dışı bıraksınlar.

Üst Alt