Bülent Ünder | Teknik Direktör - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder | Teknik Direktör

Cevap: Bülent Ünder | Teknik Direktör

Konuyla alakası yok ama yazmadan geçemeyeceğim.

Dün Tv8'de Sinan Engin ,ben olsam seneye takımda Mustafa Sarp'ı kesinlikle tutarım,çok mücadeleci bir topçu dedi,bende o anda bittim,utkum tutuldu :(

Dün Tv8'de Sinan Engin ,ben olsam seneye takımda Mustafa Sarp'ı kesinlikle tutarım,çok mücadeleci bir topçu dedi,bende o anda bittim,utkum tutuldu :(

Herkes gider HABABAM kalır..ha pardon bide değiştirilmesi teklif dahi edilemeyen nezihi hoca :)

Takım içinde bariz kavga var. Seri mağlubiyetlerin tek sorumlusu kazma futbolcular değil. Kötü pas-şut atan arkadaşına küfür etmek yerine onu alkışlarsan, kazanan takım birliği olur. Bizde uzun zamandır arkadaşlık yok. Bu takım bu yüzden dağıtılmalı. Yumruklaşmaya varan düşmanlıklar doğmuş. Yolcu yolunda gerek. Artık, uyumlu,karakterli ve kaliteli futbolcu alınmalı. Yalnız potansiyeline bakılmamalı. Ne çektiysek şu potansiyelden çektik.

Sinan Engin zaten kimi tutmak lazim diyorsa basta onu yollayacaksin. Sanki eski GS kaptani, adam besiktasli, bizim iyiligimizi ister mi.

Bir yandan Pinoya fatura kesti, diger yandan oyuna giren Mustafa Sarpın olaganustu cabası dedi :confused:

Bülent Ünder,Pino konusunda haklıdır.Pino çok bencil bir oyuncu.Bu sezon ki kadroda iyi oyuncu ama,liderliğe oynayacak bir takımın oyuncusu değil.

Adnan Polat'ın bize yaptığı son şaka Bülent Ünder :).

Onu bunu begenmeyen taraftarın hakettigi mükafat bana sorarsan. Ama olan Galatasarayıma oluyor iste.

Pino konusunda ise teknik olarak dogru ama zamanlama olarak yanlıs ve talihsiz bir acıklama oldu bence. Sezon sonu beklenebilirdi.

"""""""Galatasaray'ın zor durumunda yanındayız her zaman"""""""

Galatasarayla ilişiği olan çoğu futbolcu veya teknik direktörden bu lafı duymak çok sinirimi bozuyor, nedir abi bu ya, Galatasaray 2 sene önce skibbe'yi yolladı, kendi çocuğu Bülent Korkmaz'ı getirdi, ne oldu hiç bir şey, sonra Rijkard lige kötü başladı diye gönderildi, o kadar kötü bir durumda değildik, Hagi geldi, yine aynı teraneler, Bülent Ünder geldi, yine aynı, bize ne faydası var ki bunun? yeter artık bıktım bizim çocuğumuz muhabbetinden, bir futbolcu yabancı veya yerli olabilir, aynı şekilde teknik direktör, işini yapıyorsa, farkeder mi?

Neyse sinirlerim bozuldu, daha fazla yazarsam ceza alırım!!!

sene sonunda gideceği her türlü bilinen bir adam, kapı gibi daha iki yıllık sözleşmesi olan adama aklınca gider yapıyor. Geçiniz.

pino zaten en gec sezon sonu yollanacakti...kewell,neill, cana, zapata vs ile de artik yollar ayrilmali

ama ünder'in dediklerine cok uyuz oldum..."elimdeki oyunculardan maksimum verim alip bunlar ile devam edecegim" gibisinden dedi...

yani altyapidan oyuncu vs unutun

pino zaten en gec sezon sonu yollanacakti...kewell,neill, cana, zapata vs ile de artik yollar ayrilmali

ama ünder'in dediklerine cok uyuz oldum..."elimdeki oyunculardan maksimum verim alip bunlar ile devam edecegim" gibisinden dedi...

yani altyapidan oyuncu vs unutun

Gene yollayın yabancıları, açın menajerlik oyunlarını takım kurun aferim.

Ne kadar istekli olurlarsa olsunlar banane. Biz Konyaspor muyuz? Yeteneksizlerin işi yok Galatasaray'da. Umarım seneye de görmeyecez o BAM denen baş belasını ve daha nicelerini.

Mustafa Sarp'dan sağ açık yarattığın için çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun futbolumuza çok şey katıyorsun bu yeni hamlelerinle.

Üst Alt