Bülent Ünder | Teknik Direktör - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder | Teknik Direktör

Cevap: Bülent Ünder | Teknik Direktör

Kanatlarda Sarp ve Culio [2 Diyarbakirli]

Ortada Ayhan, Cana ve Baris [3 reyiz]

Mukemmele yakin bir orta saha [show time]

bence iyi futbol oynatiyor

herkes fark yeriz derkende maci 3-0 4-1 aliriz dmistim

cunku bariz gorunuyor

sacma sapan iki duran top olmasa oyle olurdu

adam takimi sahaya yayiyor oyunu kasmadan

siz sarpi sag acik oynatiyor diye salliyorsunuz ama sarp orada stancuyu golle burun buruna getiriyor bir pasla:)

gencleri oynatmiyor diye kizilabilir ancak

onada saygi duysaniz ve bu adaminda iyi futbol oynatmak pesinde oldugunu anlasaniz iyi olur

kendini azda olsa gostermek istemesi normal

Öyle tabi. Madem niyetin genç birini oynatmaktı oynat Anıl'ı. Ama yok Sarp-Ayhan-Barış-Aydın varken oynatırmı onları.

Nasıl görmezsiniz dün oynattı ya sağ açıkta yeni bir futbolcu 17 yaşında ayaklarına fevkalede hakim fuleleri ile rakip takımı darma duman eden geleceğin yıldızını oynattı hala konuşuyorsunuz:)

Ofansif anlayisi hosuma gidiyor. Galatasaray´in farkinda en azindan. Sarp ve Ayhan tercihleri yüzünden cok kizsam da, en azindan bu oyunculari gazlamayi basarmis. Antalyaspor maci haric disiplinsiz oynadigimizi görmedim. TD´ligi hakkinda yorum yapmak icin erken mi desem, gec mi desem bilmiyorum :) Ancak seneye teknik kadroda mutlaka ama mutlaka bulunmali.

Bülent Ünder'i çok seven biriyim ama şu takımın halini gördükten sonra takımın başına geçip hala Servet, Hakan, Mustafa, Barış, Aydın, Ayhan vs vs.. oyuncuları kulübeye çekmeyen antrenörlere saygı duymayacağım artık.

Bunları yapması için bir galibiyet lazımdı.Bundan sonra genç oyuncuları oynatmasını bekleyebiliriz.

Hagi'nin kaç aydır yaptıramadığı organizasyonu sağladı. Kesinlikle teknik direktör olarak Hagi'den daha da üstün.

Kayseri maçına da Sarp ile başlarsa gerçekten kafamda netleşecek ne olduğu.Umarım böyle hataya düşmez.Bari kalan maçları alıp puan tablosundaki ilk sayfada yer alalım.

Üst Alt