6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #1 - Sayfa 197 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Of of. Umarım yeraltı üstü kadar soğuk değildir ve hala şansları vardır insanların, 50 saat sonra bile hala yeterli destek yoksa yapacağınız işten ne hayır gelir umarım gerekli olan her şey sağlanmıştır

Hala manipülasyon, saptırma, adamına göre destek yollama var. Allah vicdan versin bu insanlara, başka da söze gerek yok.

Bir tane hükümet yetkilisi dahi çıkıp halkın yanında olduğuna dair, duygu dolu bir açıklama yapmadı, mekanize sözlerle, rakamları vurgulamakla övünsünler.

Yayın kesmeler, ses kısmalar, gün gelir siz de bu acılarla sınanırsanız aynılarını yaşamazsınız umarım.

Beyler 2 gundur tutuyorum kendimi fakat Kahramanmaras da bir arkadas, bir dostum var fakat suana kadar herhangi bir haber alamadim.

Kahramanmarasa ulasabilmek mumkun mu? Durumlar ne bu konuda? Telefonlar cekiyor mu cekmiyor mu hic birsey bilmiyorum.

Bu yangın 2 konteynerdayken 1 tane itfaiye arabası söndürebilecek seviyedeyken ben twitterdan gördüm yetkililer nasıl görmedi anlamak mümkün değil.Göz göre göre yangına teslim ettiler koca limanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt