Transfer Nöbeti #12 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 294 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #12 2022 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Barış Alper'in gitme haberleri çıkınca değere binmeye başladı. Yakında Kerem, Yunus gitsin Barış kalsına gelir olay.
Oyuncu bizde iken çöp, gitmeye yakın altın, gittikten sonra elmas oluyor.

Reis sen neden Arshavin ile takiliyorsun yav yillardir merak ettigim 1 konu
Arsenal'i severdim ama çok ezik kalmaya başlamıştık ligde.

Sonra bu elaman geldi değişik maçlar oynadı biz de çok sevdik.

Prime Barça zamanı CL'de çeyrek finalde hep Arsenal'e Barça çıkardı. Bu iki üç defa tekrarladı.

Barça'nın o futboluna falan bu o adamın eski tip oyunu ile maç kazanmışlığımız var. Girdi mi pozisyona affetmezdi.

O yüzden Arshavin benim için bir isyan :red: Severim kendisini orjinal adamdır.

DvEeQLbUcAAxPv7.jpg

Reis hala formda şu habere bakar mısın bu adam sevilmez mi bee?

Arsenal'i severdim ama çok ezik kalmaya başlamıştık ligde.

Sonra bu elaman geldi değişik maçlar oynadı biz de çok sevdik.

Prime Barça zamanı CL'de çeyrek finalde hep Arsenal'e Barça çıkardı. Bu iki üç defa tekrarladı.

Barça'nın o futboluna falan bu o adamın eski tip oyunu ile maç kazanmışlığımız var. Girdi mi pozisyona affetmezdi.

O yüzden Arshavin benim için bir isyan :red: Severim kendisini orjinal adamdır.

DvEeQLbUcAAxPv7.jpg

Reis hala formda şu habere bakar mısın bu adam sevilmez mi bee?
:asd: :asd:

dubois - seferovic - midtsjö isimlerinden sonra harit, hem transfer stratejisine hem de oyun sistemine uymuyor. böyle bir saçmalık yapacaklarını sanmıyorum.

okan hocan veto edecektir.

eanin allah belasini versin ya
kariyere az ask verseler surekli oynanacak olan 1 oyun
pes 6 ve fifa 7 pcde duruyor orjinal kadrolarıyla. ara ara açıp oynuyorum. sonraki serilerin hepsini oynadım da pes6/fifa7deki keyfi alamıyorum. cocuklugum ve lise yıllarımda paso oynadım diye belki. okuldan kaçıp internet kafeye az gitmedik:/

winning eleven da vardı hey gidi
1659348138571.png
neyse off topicten konudan atılacam şimdi bu kadar nostalji yeter

eanin allah belasini versin ya
kariyere az ask verseler surekli oynanacak olan 1 oyun
Sıkı bir Ultimate oynayıcısıyım ama Mart ayları gibi artık Ultimate'in bir numarası kalmıyor saçma sapan kartlar çıkıyor.

Bende o süreden sonra bizim yeğenle birlikte kariyer kurup oynuyoruz beraber sarıyor fazlasıyla ama çok eksikler var.

En basitinden kiraya gönderdiğin adamın istatistik raporu bile gelmiyor. Bir çok böyle basit eksiklikler var.

Dediğin gibi biraz uğraşsalar o mod efsane olur ama işte hep ultimate ağırlık veriliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt