Transfer Nöbeti #12 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 296 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #12 2022 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek yönlü 10 isteyenler "bu alanı iki yönlü savunuruz" diyorsa gelsin tabii ki.

Inkedlineup (1).jpg
Kerem ve Yunus savunma yapmayan oyuncular. Savunma yapmak istediklerinde de verimleri düşüyor. Kerem yine bir nebze daha alışık bu oyuna.

Bekler PvA ve Dubois fırsat bulduklarında hücuma katılan ve arkasında boşluk bırakan oyuncular.

Kısaca her iki kanatta toplam 4 ofansif oyuncuyla oynayıp, buna ek Veiga gibi tek yönlü bir hücumcuyu takıma katmamızı isteyenler, nasıl kompakt takım olacağımızı da yazıp bizi aydınlatırsa seviniriz.

Süper lig maçlarında Anadolu takımlarının en güçlü silahı geçiş oyunları bildiğimiz üzere. Bu konuda da çok iyi takımlar var ligde.

pes 6 ve fifa 7 pcde duruyor orjinal kadrolarıyla. ara ara açıp oynuyorum. sonraki serilerin hepsini oynadım da pes6/fifa7deki keyfi alamıyorum. cocuklugum ve lise yıllarımda paso oynadım diye belki. okuldan kaçıp internet kafeye az gitmedik:/

winning eleven da vardı hey gidi
Ekli dosyayı görüntüle 171011
neyse off topicten konudan atılacam şimdi bu kadar nostalji yeter
2011 nostalji oldu vay arkadaş

mitşöyü naptın ahbert. bence de sergio hicum oyuncusu gibi ama forw arkası ince işler yapıcak adam mı bilmiom. serg, ofansif bir 8 gibi. mitş 6. bence ii bir 2. forw tipli 10 nr lazımdır. akbaba oyun içinde kaybolmasa aslında o oynatılır ama arazi oluyor.
burada belirttim reis
Plea veya o tarzda 2.fv oynayabilen bir eleman + iyi bir 6 alıp önümüze bakalım. 8.5 alırsak sergionun verimi düşecek gibi hissediyorum

kerem sefer x yunus
sergio 6

kerem sefer yunus
sergio
6 miço

maç içinde sergionun ayağına ne kadar fazla top değerse bizim için o kadar iyi. diğer turlü bu adam bu maası hakkediyor mu diye sorgularız.

melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin melo gelsin

adana ceyhan depremindeki kayıplarda binaların yetersizliği de bi sebep miydi?

edit:öyleymiş
Ceyhan ilçesinde kayıpların ve hasarın çoğu binaların mühendislik yetersizliğinden kaynaklandı.

Yeteri kadar izlemesek de Midtsjö nün enerjisine güveniyorum.Sergio ile yanlarına Akbaba bile iş yapar ama Hayri abinin dediği gibi oyun içinde çok kayboluyor.Yine enerjik, gole daha yakın,golü koklayabilen bir 10 numara bulabilsek iyi olur.

Okan hocamın orta sahada defansif yönüyle öne çıkmayan oyuncularla iyi iş çıkardığı maçlardan biri
7326DAB9-CC32-4981-BC64-A130F48F6124.jpeg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt