STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim

STSL 12/13 H:9 | Galatasaray - Kayserispor | 19.00 | 27 Ekim

Dikine oynayan, hizli ve ciddi bir Galatasaray bekliyorum.

Bugun cikisa geciyoruz insallah.

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Galatasaray - Kayserispor | 19.00 | 27 Ekim

Amrabat'ın Süleyman Hurma'dan intikamı olacaktır bu maç.Saldırın durmadan:ayatollah:

Dikine oynayan, hizli ve ciddi bir Galatasaray bekliyorum.

Bugun cikisa geciyoruz insallah.

son 3-4 maçtır hepimiz bu maç galibiyet serisinin ilk maçı olacak diyoruz ama bi türlü olmuyor. fikstüre bakınca da fener maçına kadar gerçekten seri yapılabilecek bi durum göze çarpıyor. bu sefer şeytanın bacağını kırcaz inşallah

ilk kez arenaya gitcem bu aksam.. arabayla gitmeyi dusunuyom.. en iyi nereye birakilir araba?

Re: STSL 12/13 H:9 | Galatasaray - Kayserispor | 19.00 | 27 Ekim

Cuneyt Cakir'in yonetmesi bu mac icin avantaj. Kazaniriz.

Amrabatın maçı olacağını düşünüyorum.

Ayrıca takımın geçen seneki gibi ortadan gitmesi şart. Madem kanatlara inemiyoruz ortadan ver kaçlarla girmemiz lazım.

Dün bjk iyi yaptı bunu. Pozisyon üretmekte cok sıkıntımız var.

Dar alanda kısa paslaşmalar çalışın yahu onuda mı ben söyleyeyim :)

İnşallah bu maçla beraber iyi bir seri yakalarız. Bu maç çok farklı bir galibiyet alacağız gibi geliyor.

ilk kez arenaya gitcem bu aksam.. arabayla gitmeyi dusunuyom.. en iyi nereye birakilir araba?

Stadin karsisinda ispark var, erken gidip oraya birak, ust katta cikisa yakin bir yere koymaya calis.

Maca kadar da ister stadta oyalan ister metroyla mecidiyekoye taksime falan git. Tekrar metroyla donersin.

Ben boyle yapmistim hic sikinti cekmedim.

Ha bir de bizim icin de bagir.

Nedense artik paslasmiyoruz. Pas trafigimiz cöktü. Doldur bosalt, kafayla indir, golü zorla vs. En cok bu rahatsiz ediyor beni.

Yavaştan yavaştan yola koyulalım bugünde kazanamazsak sorunun bende olduğunu düşünücem.

Nedense artik paslasmiyoruz. Pas trafigimiz cöktü. Doldur bosalt, kafayla indir, golü zorla vs. En cok bu rahatsiz ediyor beni.

kardeş bu tamamen maçta ilk golü yiyen taraf olmamızla alakalı bi durum. rakipler zaten kapalı oynuyor bi de ilk golü atıp 1-0 yaptılar mı hem dirençleri artıyor hemde daha fazla kapanıyolar. bizde daha fazla risk alınca daha çok boş alan bırakıyoruz ve ikiyi üçü yiyoruz.

ilk golü atmak adına risk alacağımıza 0-0'da biraz daha dengeli oynamaya çalışsak sorun yaşamayacağız.

Stadin karsisinda ispark var, erken gidip oraya birak, ust katta cikisa yakin bir yere koymaya calis.

Maca kadar da ister stadta oyalan ister metroyla mecidiyekoye taksime falan git. Tekrar metroyla donersin.

Ben boyle yapmistim hic sikinti cekmedim.

Ha bir de bizim icin de bagir.

eyallah kardesim oyle yapcam

Bu akşam 19:00'da başlayacak Galatasaray-Kayserispor karşılaşması için stad kapıları 16:30'da açılacak olup beklenen hava sıcaklığı 19°C'dir. İyi seyirler!

-----------F.Muslera---------

Eboue--Gökhan--Dany--Hakan

Aydin--Yekta--Selcuk--AlbertR

------Noureddine Amrabat----

----------Burak Yilmaz-------

En iyi kadromuzun bu oldugunu düsünüyorum. Ama Fatih Hoca yine bildigi yoldan gidecektir. Hamit'li Emre'li Cris'li ve Umut'lu bir kadro olur sahada..

Üst Alt