STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Galatasaray - Kayserispor | 19.00 | 27 Ekim

-----------F.Muslera---------

Eboue--Gökhan--Dany--Hakan

Aydin--Yekta--Selcuk--AlbertR

------Noureddine Amrabat----

----------Burak Yilmaz-------

En iyi kadromuzun bu oldugunu düsünüyorum. Ama Fatih Hoca yine bildigi yoldan gidecektir. Hamit'li Emre'li Cris'li ve Umut'lu bir kadro olur sahada..

Çizgi oyuncusu olan Amrabat'ı forvet arkası oynatmaya çalışmak nasıl bir mantık ki Fatih HOCA'da dediğin gibi yapsın.Yaptığın kadroda Amrabat sağ açık Aydın yedek ileriye de Umut-Burak,Burak-Baros veya Umut-Baros yazılabilirmiş.

Çizgi oyuncusu olan Amrabat'ı forvet arkası oynatmaya çalışmak nasıl bir mantık ki Fatih HOCA'da dediğin gibi yapsın.Yaptığın kadroda Amrabat sağ açık Aydın yedek ileriye de Umut-Burak,Burak-Baros veya Umut-Baros yazılabilirmiş.

Dedigim adamin forvet arkasi oynamasi degil, sagda Aydin solda Riera, Amrabat ise serbest oyuncu, kayseri'deki gibi oynasin diyorum. Savunma yükü vermeyin adama, sadece seyredin ozaman. Elimizde de 2 forvet varken böyle oynamak en mantiklisi. Birisi daha sakatlansa veya cezali duruma düsse elde forvet yok.

adam forvette oynamis, hemnde baya

kaysride de serbest oynamis

en son olymicste gene forvette oynadi

ben amrabatin forvetteki performansini hic begenmiyorum, orasi ayri

sen mantiktan bahsedince, milli takimlarda, psv falan forvete oynatilmissa, bir bildikleri vardir, o kadarda mantiksiz olmasa gerek.

bizde hep solda oynasin istiyorum ben dedigim gibi, orasia yri konu.

bu arada fatih hoca yapmaz demeye getirdin, ama fatih hoca ondan bir cizgi oyuncusu gibi oynamasini istemiyor, bir ortasaha oyuncusu gibi oynamasini istiyor

yani bunu yapan, forvettede koyar amrabati.

Allah yardımcımız olsun, bu form durumuyla bugün kazanmamız (normal koşullar altında) zor.

Sağbekte Sabri diyorlar Eboue'nin ölüsü Sabri'den daha iyidir.

Merkez Hamit-Selçuk olur heralde, sağda Amrabat Solda Emre

SON DAKİKA - Galatasaray'ın ilk 11'i ; Muslera, Eboue, Dany, Cris, Riera, Hamit, Selçuk, Yekta, Amrabat, Umut, Burak.

sahanın hali nasıl acaba kadrodan daha önemli sahanın hali

crısmı selamun aleykum beyler o zaman

sol acıkları cok iyi sprınter arjantınli olan maymun eder valla

Cris'i oynatıp Gökhan Zan'ı bir maç bile oynatmamak herifin anasına sövmek gibi bir şey..

Üst Alt