STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Galatasaray - Kayserispor | 19.00 | 27 Ekim

Macin basinda camurdan bir gol bulup öne gecsek de sonra görsek bizim rakipleri. Sürekli rakip önde, biz tek kale oynuyoruz. Biz önde olunca o savunma yapan rakipleri seyretmek büyük bir zevk olsa gerek. Ofansif oynamak isteyen takimlara karsi herzaman daha iyi oynamisizdir.

Macin basinda camurdan bir gol bulup öne gecsek de sonra görsek bizim rakipleri. Sürekli rakip önde, biz tek kale oynuyoruz. Biz önde olunca o savunma yapan rakipleri seyretmek büyük bir zevk olsa gerek. Ofansif oynamak isteyen takimlara karsi herzaman daha iyi oynamisizdir.

es es maci?

Eskisehir macinda önde oldugumuz halde son dakika tüm takim hucum etmistik, o maci kimse aciklayamaz. Felaketti. O maci buna dahil etmemek gerekir bence. :eek::eek::eek:

Hala nasil dany'yi 11de gormeye tahammul edebiliyorsunuz anlamiyorum

Elde baska stoper yok maalesef. Yine minimum 2 gol yedirir büyük bir ihtimalle. 3 Milyona ne stoperler buluyor millet.

Eskisehir macinda önde oldugumuz halde son dakika tüm takim hucum etmistik, o maci kimse aciklayamaz. Felaketti. O maci buna dahil etmemek gerekir bence. :eek::eek::eek:

Elde baska stoper yok maalesef. Yine minimum 2 gol yedirir büyük bir ihtimalle. 3 Milyona ne stoperler buluyor millet.

bende sana 1-0 önd eoldugumuz halde atak yaptigimiz icin hic öyle "önde olalim bir kezde, bakalim ne yapicak rakip" olayina katilmadigini belirtmek istedim.

1-0 önde oldugumuz halde bir cok macta pis ataklar yemisligimiz var.

mesela fener maci 1-1 oldu, bize 1-1 yeterde artar, 1-2 yenildik.

fener gibi tamamen geri cekilelim demiyorum tabi asla.

ama bilmiyorum iste .. kontrollu oynamayi bilmiyor bizimkiler.

1-0 önde olsak bile rahat rahat izliyemem ben maci.

2-0 ancak kurtarir.

İçimden kaç gündür 2-0 geçiyor ama bakalım İnşallah 2-0 kazanırız ve çıkışa geçtiğimiz maç olarak tarihe yansır bu maçta.

Goller ; Burak ve Amrabat.

pek seyirci gelmez maca, aslinda böylesi daha iyi

butür maclarda topcularimiz milletin olmamasi avantaj, hele bizim taraftarimiz takimimizi cok etkiliyor, olumsuz anlamda..

Kafamdaki tek soru Cris oynar mı? Oynarsa büyük sıkıntılar yaşayabiliriz. Kayseri'nin çabuk futbolcuları var. Ee buna Eboue'in formsuzluğunu da eklersek. Mouche zor anlar yaşatabilir. Dikkatli olmak lazım. İlk başta orta sahada Hamit, sağ kanatta Amrabat ve solda ise Emre'den oluşan bir kadro bekliyorum. Veya her zamanki kadro, Melo'nun yerine Yekta olabilir.

bende sana 1-0 önd eoldugumuz halde atak yaptigimiz icin hic öyle "önde olalim bir kezde, bakalim ne yapicak rakip" olayina katilmadigini belirtmek istedim.

1-0 önde oldugumuz halde bir cok macta pis ataklar yemisligimiz var.

mesela fener maci 1-1 oldu, bize 1-1 yeterde artar, 1-2 yenildik.

fener gibi tamamen geri cekilelim demiyorum tabi asla.

ama bilmiyorum iste .. kontrollu oynamayi bilmiyor bizimkiler.

1-0 önde olsak bile rahat rahat izliyemem ben maci.

2-0 ancak kurtarir.

Bizimkiler oyunu sogutmasini bilmiyor, mesela Fener Hasan Ali'siyle Bekir'iyle 50 geri pasi yapar rahat rahat, önde oldugu zaman. Bizimkileri hic böyle göremiyoruz, top cevirdikleri zaman da kilidi acamiyoruz genelde 0-0 olunca öyle zorunlu olarak dolasiyor top. Tempoyu düsürme becerimiz yok. Komedi :eek:

Yok yok sezon sonu sözleşmesi biten İsmail Köybaşı bu takıma farz oldu farz.

Gökhan Süzen'in de bitiyor sözleşmesi , Atila Turan'da var bakalım bu üçlüden elbet üst düzey bir sol bek çıkacak ama hangisi olacak bilinmez , bu üçlüden biri en iyi yerli sol bek olacak gibime geliyor.

Ya Salı maç oynadık neden Cumartesi oynuyoruz? Neden Pazar değil?? Birde Neden Fener Pazartesi oynuyor ne avantajı var??

demekkı daha buyk oyunculara ıhtıyacaımız var ozellıkle mental olarak kendını gelıstırmıs oyunculara

Ya Salı maç oynadık neden Cumartesi oynuyoruz? Neden Pazar değil?? Birde Neden Fener Pazartesi oynuyor ne avantajı var??

Arada 4 gün var.. Cumartesi normal. Ama deplasmana gitmiş olsaydık Pazar oynardık orası kesin. Fenerde perşembe oynadı ayrıca UAL'de deplasmandaydı ..

Eskişehir maç fazlasıyla liderliği kaçırdı ,kimse bizi geçip lider olamıyo :D

STSL 12/13 H:9 | Galatasaray - Kayserispor | 19.00 | 27 Ekim

Çok seyircinin gelmemesi belkide bir avantaj olabilir...

Birde böyle izlemek lazım takımı...

Sent from my iPad using Tapatalk

muslera

eboue gökhan dany riera

emre ç. selçuk hamit amrabat

umut burak

Üst Alt