⚽ SL 23/24 H:38 | Konyaspor 1-3 Galatasaray | MS | 26 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY - Sayfa 359 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 23/24 H:38 | Konyaspor 1-3 Galatasaray | MS | 26 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY

Stoperler Abdülkerim-Davinson olunca özellikle 2.yarıda nasıl tak tak top çıkardık geriden gördünüz mü? Önümüzdeki sezon as stoperlerimiz Abdülkerim-Davinson olmalı Nelson yedek kalmayı kabullenemiyosa satılmalı artık.

fener maçının özetini izleyin:asd:
tüm stad siiiuuu yapıyor
çok mutlu gibi gözüküyorlar, komik:asd::asd::asd:

dün de 2 penaltı atlandı yine
enteresan bir sezonu şampiyon tamamladık

Stoperler Abdülkerim-Davinson olunca özellikle 2.yarıda nasıl tak tak top çıkardık geriden gördünüz mü? Önümüzdeki sezon as stoperlerimiz Abdülkerim-Davinson olmalı Nelson yedek kalmayı kabullenemiyosa satılmalı artık.
Bizim stoperlerin asli görevleri bana kalırsa gerçekten bu, dün maçta mesela %66 topla oynayan takım bizdik Abdülkerim ve Davinson olunca bu top geride çok daha doğru kullanılıyor

Bununla birlikte her duran topta Davinson ve Abdülkerim ileri çıkçıkça gol tehlikesi yaratıyor. Abdülkerim 7 gol atmış, geçen sene 3 gol 3 asist yapmış, Davinson 3 gol atıp 2 asist yapmış stoper oyuncusuna göre çok iyi gol katkısı veriyor iki oyuncu da

Davinson ligdeki diğer tüm stoperlerden daha iyi gerçekten, hiçbirinin çıkamadığı seviyeye çıkmış bir stoper, Abdülkerim de geriden topu kullanma ve hücumdaki gol tehdidiyle öne çıkıyor

Dedigim gibi, bir mactan dolayi kiyamet koparan sonra sampiyonluk gelse bile sevinmeyecem diyenler suan nasil seviniyordur. Gecen haftaki mac coktan unutuldu, kimse onu dusunmez bile bu saatten sonra. Bu da bazilarina bir ders olsun. Yok hala sevinemiyorum diyen varsa bence gitsin takim falan degistirsin cunku yanlis takimi tuttugun o zaman cok belli.
Ne yani,GS şampiyon olamasa es kaza küme falan düşse bırakacan mı tutmayı

Sen mesajimi anlamamissin.
Yoo anladım,yanlış takımı tutuyor dediğin için onu yazdım.Hangi takımı tuttuğumuz bizim elimizde olan bir şey değil ki,babadan dayıdan amcadan görüp sahipleniyoruz bir şekilde.Çin'de buda tapınağında doğan birinin,semavi dinlere inanması ne kadarcık bir ihtimalse takım olayı da aynı.Derbilere önem veren Feneri,kupalara önem veren GSyi tutuyor diye bir şey yok yani.GSli olup derbilere önem veren,Fbli olup kupalara önem veren taraftarlar pekala olabilir,homojen bir taraftar kitlesi yok yani.

Yoo anladım,yanlış takımı tutuyor dediğin için onu yazdım.Hangi takımı tuttuğumuz bizim elimizde olan bir şey değil ki,babadan dayıdan amcadan görüp sahipleniyoruz bir şekilde.Çin'de buda tapınağında doğan birinin,semavi dinlere inanması ne kadarcık bir ihtimalse takım olayı da aynı.Derbilere önem veren Feneri,kupalara önem veren GSyi tutuyor diye bir şey yok yani.GSli olup derbilere önem veren,Fbli olup kupalara önem veren taraftarlar pekala olabilir,homojen bir taraftar kitlesi yok yani.
Of Sarper sabah sabah bu ciddiyet ne yav.. Dedigim ortada degil mi? Fenere yenildik diye sevinmeyecem diyenlere lafim daha ne anlatiyorsun?

Üst Alt