⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak

ya arkadaslar kendinizi kandirmayin bugün net TSden daha iyidik sözüm yok ama unutulan bisey var TS hic birsey oynamadi, dicem o ki altimizdakiler cayir cayir puanlar aliyorlar haftaya alanya maglubiyeti ile kümedeyiz, gecmis olsun bu takimi gedson falan kurtarmaz!

Ta geldiginde dedim torrent çok yanlış tercih diye simdi bireysel hata yuzunden maci kaybettik diyecekler olcak asıl mesele o zaten yeni gelen hoca oyunculara dokunacak performansini artiracak taylan ayni ft donemindeki taylan zaten kasimpasa macindada golu yedirmisti bugun icin sadece emre kilincda bir farklilik gordum bilmiyorum ama torrent sene sonunu goremez gibi gorse bile seneye kesinlikle basimizda olmamali ve ciddi anlamda kume dusme ihtimalimiz var

Fatih Terim hocayken kac maci bireysel hatalardan verdik?
Bireysel hatalar Fatih Hoca dönemindede cok kez yasandi. Aradaki fark bu macta takim ne yaptigini biliyordu. Hatalar olsada kimin nerde duracagini nereye kosu yapacagini nereye pas atacagini bilincli bir sekilde yapti. Farkindaysan geriye pas yapmayi cok azaltik.
1-0 öndeyken ikinci yarida rakibin ceza sahasinda laylaylom davrandik cok geveledik sonra adamlar payimizi verdi.

Omer ve Babel ugursuzlarinin ayni anda sahada oldugi hangi maci kazandikki.Feg ve Babel bitmis Bu takima tecrube filan katamaz Torrent denilen adamda baksin dalgasina .Bu Adam bizi kume durur adam gol atamiyo pozisyona giremiyo deli gibi pozisyon veriyo
Torrentlik ne var marsilya maci dahil sezon en iyi futbolunu oynadik kalitemiz yetmedi bu takim bu kadro ile maksumum bunu oynar babel bugun oynadigi her dakka super oynadi iki topu ugurcan yerine baska kaleci olsa goldu sen herhalde terimcisin torrente suc bulman abes

Bu takimi kurup dunya para harcatip bu halr getiren Terim hocana ve Elmas baskanina kiz Torrent en masum kisidir omer bayrami taylani berkani torrent almadi

Bu maç hocaya falan yazılmaz. Oyun planı, oyuncu değişiklikleri gayet yerindeydi. Bu maç Taylan'a, Fatih'e yazar. Hala 6 no almayan yönetime yazar. Sezon başı Muslera sakatlığını düşünmeyip bize bu kalecileri yedek yapan Fatih Terim'e yazar.

Aynen yazmaz kim diyor yazar diye . FT böyle 6-7 maç hatta üstüne hakem katliamları ile yenilince FT'ye yazar ama ispanyola yazmaz aynen.

adem büyük felan o tarz bi yerli forvet şart mustafanın olmadığı zamanlar için,ayrıca bugün gedson ve diawara son 20 dkk sahaya girebilseydi hiç olmazssa 1-0 kazanılırdı maç.bizim kesinlikle değişiklik yapacağımız oyuncu katkı verebilmeli.ve en kısa sürede transfer etkisi olacak şey kondisyon kondisyon kondisyon,gene bu yüzden son 20 dkk öldük öldük .

takımın moralnin bozulmaması mühim olan. 2 hafta arada dransferleri bitirip sezonun 2. yarısı diye tabir edeceğimiz kısma iyi bi şekil girmek farzdır. adamlar iyi topçular almışlar 2 top geldi 2sini de attı herifler yapıcak bişi yok.

İyi de ahbert yönetime ve hocalara bunu bizim mi söylememiz lazım. Transfer başlangıcından beri yapacakları tek ve ilk iş bir tane adam akıllı 6 numara arkası dönük top dağıtabilen bir oyuncu almaktı. Alfabeyi de biz öğreteceksek işimiz iş. Çıkıp genel kurula hesap versin hocayla yönetim bunun şakası kaldı mı

Demiştim demeyi sevmem ama malesef demiştim !

Fatih terimle irtibatlı olan hangi oyuncu varsa derhal gönderilmeli ya da kadro dışı bırakılmalı ! Bu işin şakası yok !!

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220123-212128(1).png
    Screenshot_20220123-212128(1).png
    108.5 KB · Görüntüleme: 14
İyi oynadık diyenler zaten takım büyük maçlarda güzel oynuyordu her zaman hiç kötü oynadığı büyük maç olmadı. Önemli olan Alanya maçında göreceğiz kime yazacak Torrentemi yazacak yönetime mi yoksa siz yine FT'ye mi yazarsınız göreceğiz.

Hocayla olacak iş değil bu takım takım değil. İstersen Klopp, Guardiola getir kim getirirsen getir bu takım bitik. Oyuncular 90 dakikayı çıkaramıyor ikinci yarı özellikle son 30 dakika oyundan tamamen kopuyoruz. Akıl alır gibi değil.

Torrent'in hataları vardır, yoktur ayrı. Fatih hoca varken de aynı şeyleri, daha kötü yaşadık. Oyuncu seçiminde olabilecek bütün kombinasyonlar denendi olmuyor olmuyor. Sadece transferle de çözebileceğimizi düşünmüyorum. Bu takım çalışmamış belli bu güne kadar. Gelen oyuncular da geriye gittiği malum. Tüm 11'i baştan dizemezsin.

Planlama baştan kötü, sezon başından beri süre gelen hakemler tarafından doğranmamız ve buna mukabil gelen puan kayıpları, bir türlü oturamayan sistem, yönetimin basiretsizliği ve bugün olduğu gibi aşırı derecede kazmalık+şansızlık vs vs bütün bunların toplamının neticesi de bu oldu işte.

FT ile bu dönemde yolların ayrılması yanlıştı ya daha erken ayrılacaktı ya da sezon sonunu bekleyecekti ama problemimiz bu değil çünkü takımın başında ft olsa da olacak olan buydu öyle mesajlar okuyorum ki maçları izlememiş olsam imparator gel bizi kurtar diyeceğim. Terim de bugünlerin mimarlarından biri.

Üst Alt