⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak

ilk yarıyla ikinci yarı nasıl bu kadar farklı olabilir yav... hakikaten nasıl olabilir... aklım almıyor.

ilk yarıdaki seri çıkışlarla adamların üstümüze gelmesiyle aslında avcumuza düşecekken bildiğin bağıra bağıra golü attılar..

Taylan kısmını konuşmuyorum bile yani ...yazıklar olsun diyerek kibar kalacağım.

Çok güzel zamanda Hoca'yı gönderdiniz ve yerine mükemmel birini getirdiniz gerçekten, bravo.
Küme düşme ihtimalimiz, düşmeme ihtimalimizden fazla. Bundan sonra düşsek de düşmesek de fark etmez.

Kalenin önünde pas yapıp duruyorlar yapamıyor arkadaş bu takım bu işi vur ileri gitsin kaçıncı yenen gol böyle ayıp artık bırakın şu pasla çıkmayı yeter rezil olduk düşme hattındayız nasıl olacak bu iş

yani ne desek boş ilk yarı çok iyi bir oyun oynadık ts çıkamadı bile ikinci yarı ts top yaptı ama oyun bizdeydi sonra ortaya ikişer tane beceriksiz çıktı bunlar maç içinde ulan dk 80 kazanıyoruz hadi birşeyler yapalım kaybedelim taraftarı kanser edelim diye düşündüler sanırım ömer bayram ve marcao nun hatasından ilk golü yedik sonra yetmedi bir hata da fatih taylan ikilisinden geldi yerli xavi top benden çıksında nereye giderse gitsin diye düşündüğü için ikinci golü de yedik elimizdeki maçı aldık ts ye verdik sinirden kafayı yiyeceğim artık.

Dakika 60 berabere olursa 2 golude yeriz dedim herkes neden oyle diyorsun dedi ben malimi taniyorum mac 1-1 olsun trabzon aninda 2 yapar dedim mac 1-1 oldu biraktim izlemeyi bu takim okadar acemiki oyuncu kalitesi okadar duskki oluru bu

Taylan bombos pas istiyor arkasinda kimse yok donse gitse kontraya cikacaksin adam bakmadan topu viscaya hediye ediyor

Taylan Berkan ikilisi defolup gitmedikce belimiz dogrulmaz Terim sanada helal olsun 30 milyon euro harcattin bu takimi kurdun gomisleri fernandolari elinde tutamadin ve uc senede 10 milyon euroda cukkaladin helal etmiyorum umarim o 10 milyonun hayrini gormezsin

Torrent hoca falan değil, adamlar atacak belli, oyuncu değişikliği için niye bekliyorsun ?

Seni bu takıma getirene de, sana da.

Galatasaray burası, yardımcı antrenörü hoca yapma yeri değil.

Düşüyoruz lan

Alakası yok. Dört dörtlük değiiiklikler yaptı. Takımın oyundan düştüğü anlarda doğru işler yaptı. Ama bireysel hatalara yapabileceği birşey yok.

Omer ve Babel ugursuzlarinin ayni anda sahada oldugi hangi maci kazandikki.Feg ve Babel bitmis Bu takima tecrube filan katamaz Torrent denilen adamda baksin dalgasina .Bu Adam bizi kume durur adam gol atamiyo pozisyona giremiyo deli gibi pozisyon veriyo

Taylanında ömerinde onları aldırtan TDninde yönetiminde...

Domenec bey içinde;

Takım psikolojik olarak değil, fiziksel olarak bitik. dk 65te hepsi götünden soluyordu. Yapacak çok birşeyin yoktu ama son 10 dk bu dengesizlere güven olmaz deyip gelen topu ileriye göndertseydin. Zaten öndesin, 10 dk iğrenç futbol izleyelim, bu taraftar 3 senedir iğrenç futbol izlemeye alıştı, zatende 65 dk futbola doyduk. Ne şeyime iyice yorulan Keremi vs oyunda tutuyorsun. Çıkar, koy defansa Lyundamayı, gelen topu şişir, 10 dk bitsin gitsin yahu

Üst Alt