⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak

Hocalık değil bu maç ,kondisyon ve yedekten giren oyuncunun hamsilerdeki gibi etkili olamaması.maçın ilk devresinde yazdım fege güvensem halil feg değiştirirdim keremi öne atar ara paslarla gol veya atak kovalardım.feg girdi bi işe yaramadı babel giriyor bi işe yaramıyor ,adamlarda wakayeme var kaç yaşında ama kondisyon sağlam ,bizde kondisyon yerlerde terim mahvetmiş ,bunlar olunca birde tuhaftır her takım hata yapıyor son dakikalarda 3-2 önde geçeceğimiz hataları yaptı hamsi ama arkadaş hep bizim hatalarımız kalemizde gol oluyor rakiplerin olmuyor.büyü mü var nedir anlamadım gitti.

Ben bazı oyunculardan cidden kıllanıyorum artık. Marcao'ya teklif varsa hemen satılmalı bu mentalle daha fazla olmaz bizde alınan en yüksek paraya satılmalı bu dönem.

6 numara mvksinin önemi yenilen birinci golde sağlam bir 6 no olsa orda o açığı vermezdik başta zaten ikinci golde sağlam bi 6 numara orda o pası vermez Ömer ve Taylan bizi yaktı ayriyetten kaleci faktörüfe var ugrcan trabzony ipten aldı

Bugün sondu. Ben bu sezon daha bu takımın tek maçını dahi açıp izlemeyecegim. düşme potasında buna rağmen iki tane basit bireysel hata ile gol yiyip maçı Trabzon'a verdik. Gol atmaya niyeti olmayan takıma kendimiz 2 gol hediye ettik.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ikinci yari bi takim nasil böyle düser, sagolsun kondisyoneler. Mictigimin marcaosu git parkta oyna. Taylanin yaptigini 5 lig oyuncusu yapamaz. Ne diye topu oraya atarsin kaleci? Für topu öne gitsin.

Üst Alt