Oktay Mahmuti - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti

Cevap: Oktay Mahmuti | Koç

Oktay hocamı Fatih Terim'den daha çok seviyorum ama şu illete bi çare bul hocam. Farkı açtığımız her maçta farkı eritiyorlar. Bu şekilde çok maç kaybettik. Belki son 3lük girse kazancaktık ama girmedi. Umarım bi çare bulursun. Transfer istemiyorum da demezsin umarım.

Oktay hoca KRAL'dır ama herkes gibi o da eleştirilir. Oktay hoca da eleştirilir, Phil Jackson da Obradoviç de İvkoviç de.

Eleştirmeyen insan küçük düşünen insandır. Halinden memnundur ve ŞB ile başabaş oynayıp son topta kaybetmek onun için yeterlidir.

Oktay hoca KRAL'dır ama herkes gibi o da eleştirilir. Oktay hoca da eleştirilir, Phil Jackson da Obradoviç de İvkoviç de.

Eleştirmeyen insan küçük düşünen insandır. Halinden memnundur ve ŞB ile başabaş oynayıp son topta kaybetmek onun için yeterlidir.

yanlışı varsa zaten söyleriz ama haddini aşmak apayrı durum.

bende söylüyorum mesela hocam keşke son dakikalar furkanı almalıydın vs. gibi ama Mahmuti hocaya güveniyoruz ve saygı duyarak kelimelerimize dikkat ederek söylüyoruz.

Oktay Mahmuti: Rakibe olan nefret taraftarlığın çok önüne geçmiş. Bu hepimizin suçu.

Oktay Mahmuti: Artık insanlar iki tuşla Man. City, Barcelona taraftarı olabiliyor. Ben de şahsen artık Türk sporunu izlemiyorum

Oktay Mahmuti: İnsanlara hep şiddet veriyoruz; Gazetelerimiz, televizyonlarımız... Ondan sonra şölen göremezsiniz.

mahmuti elestirilemez degil. herkesin elestirme hakki vardir. elestirenlere haddini asmayin demek de buyuk yalakaliktir baska bisey degil. kusura bakmayin.

Hocam iyisin hossun basimizin tacisin ama su transferdeki ketum tavrindan vazgec artik.Takim bagiriyor resmen mudahaleni et artik..

Senin gibisi buralara fazla,arkana bakmadan sana hak ettiğin değeri verecek yere git hoca.

allahim yarabbim. acitasyon girerse isin icine yapacak bisey yok. hocam sen buralara fazlasin hocam : ((((( bla bla..

hatalari var onlarida soyleyin. hocaya yapilan haysiyetsizliktir. serefsizliktir. eyv bunlari soyledik. hatalari da tartisalim ki takim ileri tasinsin.

senin algı yolların agır darbeden yer degiştirdi galiba. anlamaya çalış sonra eleştir

cevap bulamayincada fbli ulan buuuuu diye suclamak . 10 numara hareket neyse. sinirliyim zaten.

Burada hocayı eleştirmenin bir anlamı yok. Hocaya takımı kurması için verilen bütçe bellidir. Fenerbahçe'nin kadrosu bizim 2 katımız kadar pahalıdır, Efes'inki daha da pahalıdır. Koça daha iyi bir bütçe verilse daha iyi adamları ben istemem deyip almayacak mı? Yönetimi de eleştirmeyi çok anlamlı bulmuyorum, belli bir plana göre takım her sene üstüne koyuyor. Taraftarın sabır göstermesi gerekli. Bizim Ülker gibi bir sponsorumuz yok arkadaşlar senelik 15 milyon euro verip bir de üstüne salon yapan.

Üst Alt