Oktay Mahmuti - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti

Cevap: Oktay Mahmuti | Koç

Bu forumda kimsenin basketbolu hocadan daha iyi bildiğini düşünmüyorum,tabii herkesin eleştiri hakkı var doğrudur ama bilgisayar başından o gitsin bu gelsin tarzı yorumlarla hocayı sorgulamak fazlasıyla basit.

Ayrıca hoca hakikaten fazla buralara dinleyince daha bir anladım,ben insan olarak bugünkü rezillikten dolayı kendisinden özür dilerim.

can_hasgor can hasgör

@eyupyildizz Abi basın tribünündeydim, Sahaya atılan Fenerbahçe atkısını yerden kaldırıp görevliye verdi. Kendisine küfür edilirken !

[video=youtube;cgaUA_UUurE]https://www.youtube.com/watch?v=cgaUA_UUurE&feature=youtu.be[/video]

Bu ülkede böyle adamlar var mı ya cidden? Değindiği her nokta çok doğru, yanlış gördüğü çoğu şeyi biz de yaptık ama bu kurulan sistemden dolayı geliyor. Son dönemlerde bu ülkede her şey nefret üzerine kuruluyor, biz de parçası olmuşuz. Onun gibi bir değere sahip olduğumuz için bir kez daha gurur duydum, ömür boyu bizle kal Mahmuti !

mahmuti elestirilemez degil. herkesin elestirme hakki vardir. elestirenlere haddini asmayin demek de buyuk yalakaliktir baska bisey degil. kusura bakmayin.

adam diyor ki manevi evladın andriçle gidersin kendine çeki düzen vermezsen. aynı şekilde forumda fatih terimede neler dendi biliyoruz. manevi evlatları kazım servet felan filan.

eleştirmek herkesin hakkı son dakikalarda oyuncu tercihleri bana göre hataydı ama ben aptalca haddini aşanların, cümle kuranların yalakalığını yapmıyorum en azından.

Oktay Mahmuti hocamız gerek mesleki görevi gerek insanlığı olarak saygısızlığı hak edecek en ufak bir şey yapmadı.

Oktay Hocaya yapılanlar ve Oktay Hoca'nın buna müthiş tepkisinden dolayı basketbol şampiyonluğunu futboldan daha çok istiyorum.

bu adam için aynı futbol derbisindeki gibi en ufak taşkınlık yapmadan sadece takımı destekleyip maçı kazanmamız gerekiyor. Büyüklük böyle olur bunu göstermemiz gerekiyor ve hocamıza destek olmamız gerekıyor.

Depth Chart:

PG: Lakovic/Ender/Tutku - Can/Muhammed

SG: Gordon/Shipp/Göksenin/Evren - Melih

SF: Shumpert/Caner/Haluk

PF: Songalia/Boris/Cevher - İlkan

C: Furkan/Andric/Sertaç - Doğukan

Hoca gecen sene o kısıtlı kadroylan final yaptı ve kahraman oldu anladık. Ama 2. bir kahramanlık macerasına gerek yok.

Bir sistem kurmus ve ilerletecek ama bunu kalitesi düşük oyuncularla yapmaya calısıyor. İşin savunma kısmında da hayatında savunma yapmamıs oyuncularla rakibini durdurmaya calısıyor. Böyle daha cok parcalar kendini mac içinde.

Üst Alt