Oktay Mahmuti - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti

Cevap: Oktay Mahmuti | Koç

Onur Lakovic ve Songaila transferlerinden zamanında fazlasıyla memnundun, şimdi konuşmak kolay tabi?

Yanılmışım demekki.Ama takımı çalıştıran kişi ben değilim.Ben yanılabilirim ama bu işi profesyonel olarak yapan bir kişinin hata payı daha az olmalı

O zaman yaptırdığı transferlerden memnun olan var mı tarzı hesap sormaya hakkın yok. Bence dinlen biraz kendinde değilsin bugün.

lakovic sonradan acılabilirde. songliayı direk göndermek lazım. cok agır bikere. ben arkadan biri cekiyo sanıyorum adamı.

ben cooook beyeniyorum Mahmutiyi adamda karizmada var, ben olsam Galatasaray futbol takimin basina getirirdim futboldanda az anliyorsa.

'Ben şerefli mağlubiyetlere sevinen birisi değilim açıkçası' sözüyle dün benim forumda çok tepki aldığım sözlerimin aynısını söylemiş

Oktay Mahmuti hocamiz umarim en az bir kac yil bizle daha kalir, mutlaka bir ekol haline gelmemiz lazim.

Artık basketbol programlarını gördüğümde izliyorum.Basketbolu bize sevdirdiği için teşekkürler Oktay Hoca... :tiphat:

Üst Alt