GSC Scout - # Mbaye Diagne - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu Kenan denilen hıyarı anlıyorum da senin bu örneği vermen tuhaf olmuş, basketbolla futbol kıyaslanamaz bu konuda. Futbolcu olup 1.93 boyunda olup çabuk olan oyuncu sayısı futbol tarihinde dahi sayılıdır ki Diagne aşırı hantal bir oyuncu da değil, örneğin Fernandao çok daha hantaldı.
Uzun olup atletik olanlar genelde basketbolcu olduğu için futbol da uzun olup atletik olan çok az herif oluyor. Uzun olmasıyla atletizmin aman aman bir ilişikisi yok demek istiyorum.

Uzun olup atletik olanlar genelde basketbolcu olduğu için futbol da uzun olup atletik olan çok az herif oluyor. Uzun olmasıyla atletizmin aman aman bir ilişikisi yok demek istiyorum.

Ha ona katılıyorum benim yorumum futbol üzerineydi. Bir de bu tarz santraforlar daha çok güçlenmeye çalışıyorlar o yüzden doğru kas gelişimi olmazsa daha da ağırlaşabiliyorlar.

clumsy olmakla ağır olmayı karıştırmayınız , bir futbolcu top etrafında bir yere düşerken çabuk davranamıyor diye ağır olmuyor

usain boltu da kalabalık bir alanda top oynarken görseniz muhtemelen bu ne ağır herif falan dersiniz

clumsy olmakla ağır olmayı karıştırmayınız , bir futbolcu top etrafında bir yere düşerken çabuk davranamıyor diye ağır olmuyor

usain boltu da kalabalık bir alanda top oynarken görseniz muhtemelen bu ne ağır herif falan dersiniz

Beli çok iyi dönmüyor o açıdan haklılar ama top sürerken çok ağır değil kesinlikle yine de 50-60 m top sürmesi zor.

Hem uzun hem atlet hem futbolcu olanı zor bulunur o da defans olur başka mevkide oynayamaz. Ben hem uzun hem hçatlet hem de dribblingçi bir yerry mina yı biliyorum

Bu hafta defansa gelip korner bayrağından çıkardığı bir top var orada da çok iyidi, çalım yönü de fena değil bu adamın.

Daha önce belcika liginde de oynadi,o dönem bir türlü takiminin as futbolcusu olamadi rotasyon da kullandilar

Anderlecht'e karsi gol atinca Lierse taraftari begenmeye basladi ve daha fazla süre almaya basladi

Kasimpasa da sergiledigi performans sürpriz degil,gecen sezon Ocak ayindan itibaren Türkiye ligine uygun bir forvet oldugunu gösterdi bence

yıl 2018.yararlı topçu peşindeyiz,ten rengi saçı mühim değil.diagneyi de begenmek zorunda degilim

10382.jpg

Üst Alt