GSC Scout - # Mbaye Diagne - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kasımpaşa'nın Senegalli golcüsü Mbaye Diagne: Bu sezonki hedeflerimden birisi de atabildiğim kadar çok gol atmak. 20 golün altına düşmek istemiyorum, daha fazla atmak istiyorum. Ama tabii ki bu sadece performans olarak benimle alakalı bir durum değil

Böyle oyunculardan haberdar olmak da bir meziyet. Tebrik etmek gerek.

Biraz arastirdim da kulubun sahibi ciddi bir yatirim ile isaksson,Babel ve Donk gibi bilinen oyunculari transfer etmis

Yapilan hakem hatalarindan sikayetci oluyor ve bu sartlarda kulube herhangi bir yatirim yapmayacagini ve kulubun Genc/kiralik oyunculara yönelecegini söylemis

Sonuc ortada,ben Mensah'i atletico'yu takip etmeme ragmen bilmiyordum mesela

Biraz arastirdim da kulubun sahibi ciddi bir yatirim ile isaksson,Babel ve Donk gibi bilinen oyunculari transfer etmis

Yapilan hakem hatalarindan sikayetci oluyor ve bu sartlarda kulube herhangi bir yatirim yapmayacagini ve kulubun Genc/kiralik oyunculara yönelecegini söylemis

Sonuc ortada,ben Mensah'i atletico'yu takip etmeme ragmen bilmiyordum mesela

Sahibi Ciner. Rıza hoca döneminde hakikaten hakemler doğradı bunları. Dediğin gibi adam bütçeyi kıstı geçen 2 sezondur. Başarılar ortada. Çok da iyi bir hocaları var. Baya baya tuttu bu takım.

Ligin en kotu santraforu oldugu icin (ciddiyim) super ligden herhangi bir santrafor > eren

Hatta dogu alkan > eren

Biraz kondisyon yapsan en az eren capsizi kadar oynarsin.

Adam hic bir sey yapamiyor ya. Inanilir gibi degil.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Harbi he ne parçalardım rakip savunmaları özellikle ayı volkana yedek kulübesinde olsa bile gol atardım moruk ner dersin hea ?

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt