İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz

Günaydın denilecek kadar geç izlediğimi kabul ediyorum.

Çizgili Pijamalı Çocuk

İkinci Dünya Savaşı'nı her iki tarafın çocukları üzerinden anlatan güzel bir film olmuş. Oyuncular da başarılı.

8/10

Ekli dosyayı görüntüle 152778
Tahir 15 yaşında arkadaşları ona Einstein diyor. Evine internet bağlatmanın keyfini çizgi pijamalı çocuğu keşfederek çıkarıyor.

Anladığım kadarıyla Osman kardeşimiz mevcut teknik direktörümüzün ismiyle müsemma platform sayesinde film izleyen biri. Son yıllarda hayatımıza girmiş dijital platformları pek tercih etmiyor.

Ayrıca malum platformu ben de zaman zaman kullanıyorum. Örnek vereyim hiçbir Sidney Lumet filmi dijital platformlar da yok.
zaten oralarda her istediğin filmi özellikle klasikler kolay kolay bulamıyorsun ki
vittorio de sica beyfendinin oyuncu olduğu döneme ait bi üçlemenin tesadüfen ilk 2 filmini netflixde izledim fakat 3.film yok. mecburen alternatif yollara geçiş yapıyorsun

zaten oralarda her istediğin filmi özellikle klasikler kolay kolay bulamıyorsun ki
vittorio de sica beyfendinin oyuncu olduğu döneme ait bi üçlemenin tesadüfen ilk 2 filmini netflixde izledim fakat 3.film yok. mecburen alternatif yollara geçiş yapıyorsun

Netflix, Ruhlar Bölgesi serisinin üçüncü filmini içerik olarak koymuş ama ilk iki film ortada yok. Ulan ben belki seriye yeni başladım, birden başlayıp izleyeceğim.

evet reis değildim. senle o gün konuştuktan sonra üyelik açtım. orada olan bi filmi bayadır izlemek istiyordum sonra şunu izleme şansına nail oldum.
çok şugar bi film ve aktristti

Mubi güzel bir platform ama öneri olmadan kafama göre film açmıyorum oradan. Deneysel ve bazen aşırı yerel filmler çıkıyor. Filme giremiyorum. Önerdiğin bu filme bakayım ilk fırsatta izleyeyim.

Bir de film öneri konusunda güzel bir şey keşfettim.

Bi' Film Ajandası.

Tavsiye ediyorum. Her güne bir film yazıldığı ajanda yapmışlar. Harikulade bir şey.

C5C466A6-DD91-4EAB-B204-68500A2CA238.jpeg

kuzey denizindeki petrol platformlarında geçen felaket filmi. her felaket filminde olan klişe sekanslar ve sonunun az çok tahmin edilebilir olması dışında fena degil. amerikan felaket filmlerindeki surekli curcuna ve koşturmaca hali yok. norveçlinin felaket filmi bile sakin oluyor demek ki. uçakta trende falan izlenebilir.

Üst Alt