İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz

Godzilla Minus One

Namıdiğer Gojira'mızın daha önce de şerefsizlikleri olmuştu ama bu kadar Mert Hakan Yandaş olduğu bir film hatırlamıyorum. Amaçsızca kraker yer gibi trenlere saldıran, bağ evlerindeki gariban çiftçinin evine Osayi Samuel gibi tekme atan saçma sapan bir karakter olmuş. Neyse en azından ana roldeki tuhaf isimli arkadaşın bir hikayesi vardı, bazı filmlerde o da yok. Sikişima ne birader senin anan baban savaşta ölmekle doğru karar vermiş bence.

@Ertuğ Ursavaş

*smile filmini cok begenmistim.
bu arada filmin devami da geliyormus . < -sonbahar sezonu .

dedigin gibi , bende *it follow tadi aldim .

bir oneri de ben yapayim ;

iki kisi *rituel icin bir eve kapanir -sona kadar- *jumpscare olmadan izleyiciyi ekranda tutmaya calisir . . .
filmin ismi : a dark song (2016) . < okultizm-maji - rituel vs ile ilgili, derinligi saglam olan bir hikayesi mevcut....
yillar once ilk izledigim de begenmistim. olaya farkli bir persfektif katmislar galler diyarindan .

10 / 7

saygi ve selamlar .

@Ertuğ Ursavaş

*smile filmini cok begenmistim.
bu arada filmin devami da geliyormus . < -sonbahar sezonu .

dedigin gibi , bende *it follow tadi aldim .

bir oneri de ben yapayim ;

iki kisi *rituel icin bir eve kapanir -sona kadar- *jumpscare olmadan izleyiciyi ekranda tutmaya calisir . . .
filmin ismi : a dark song (2016) . < okultizm-maji - rituel vs ile ilgili, derinligi saglam olan bir hikayesi mevcut....
yillar once ilk izledigim de begenmistim. olaya farkli bir persfektif katmislar galler diyarindan .

10 / 7

saygi ve selamlar .
Teşekkür ederim abi bakayım dediğiniz filme.

Üç arkadaş başlarına gelen olaydan sonra süper güçlere sahip olur. Güçlerini kontrol etmeye ve geliştirmeye çalışırlar...
Filmin ilk yarısı aşırı eğlenceli sonrası gereksiz kasvet ve olaylar. Spoiler vermeyim. Çerezlik keyifli birşey arıyorsanız izlenir mutlaka en azından yarisina kadar.
İlk yarısı 8/10
İkinci yarısı 5/10

Imitation Game... islenen ana ozneyi lgbtq+iahdydudjd yaparak guzel bir hikayenin icine etmisler. Yazikz.

Adidas vs Puma: Brothers Rival. Nedense Adolf Dassler'i melek gibi, Rudi'yi seytanmis gibi gostermisler. Onun disinda izlenebilir.

Üst Alt