İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz

A268B411-52C7-4BCD-8340-F5F076DC9D82.jpeg

oscar adayı filmlerden. iki tane antipatik tipin aşk ve arkadaşlık arasında gidip gelen hikayesi ama romantik bir film degil. arka planda da 70'li yılların amerikan hayatından kesitler var. ticari bir filme benzemiyor, kişisel ve samimi bir hikaye gibi ama oscar için biraz hafif kalmış.

Sonbahar filmini anımsattı. Onun kadar olmasa da fena olmamış bir film diyebilirim. 5.5/10

Mükemmel bir konu, oldukça orijinal bir senaryo ve muhteşem oyunculuklar. 8/10

Geç izlediğim bir başka film. Oldukça doğal ve gerçek. Herkesin izlemesini düşündüğüm bir film. 7/10

Anlamıyonuz di mi? Öyle gülüyonuz zaten. İyi ben de sizi anlamıyorum zaten, ne yapacağız?

ilk 2 filmin çok çok iyi olduğu güzel bi üçleme.
vittorio de sicca bey'in yönetmenliği ve filmleri kadar oyunculuğu da çok klasmış
gigna lolobirigia hanım efendi ise enfesmiş
3.filmde sophia loren bile gigna hanımın yerini dolduramamış
ilk 2 film netflixde 3.film uğurfilm.pro da

7/10 beklentimin altinda kaldi

+ yeni batman ve batmobil
+ paul dano (riddler)
+ filmdeki ciddi depresif atmosfer (daha önce cekilen hicbir batman filmine benzemiyor)
+ zamansiz komiklikler, espriler olmamasi

- senaryonun yeterince sürükleyici olmamasi
- gereksiz yere uzatilmis süresi (bari icini doldursaydiniz)
- catwoman'li bayik yan hikaye
- görüntünün cok karanlik hatta bazen bulanik olmasi (gündüz sahneleri de buna dahil)
- salondaki geveze ergen veletler (höet deyince sustu i.neler)

+ paul dano (riddler)
+ filmdeki ciddi depresif atmosfer (daha önce cekilen hicbir batman filmine benzemiyor)

- görüntünün cok karanlik hatta bazen bulanik olmasi (gündüz sahneleri de buna dahil)

Bence Spiderman 3 gibi aşırı çok önemsiz storyline doldurdular. Sadece Riddler vs Batman yeterli olurdu.

Iyi film ama kalite açıdan Dark Knightin yanına yaklasamaz. Ben 6.5/10 veriyorum

+ paul dano (riddler)

penguin nasıldı? colin farrell'i severim ama acayip bir makyaj yapmışlar.

Üst Alt