GS Bonus Kart - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus Kart

Cevap: GS Bonus Kart

Bugün Garantiye gidip bende olan kartı GSBonus yapmak istedim ek kart olduğundan babamın yapması lazımmış, ayrıca öğrenci olduğumdan kendimde çıkartamıyormuşum :(

Bugün babam Garantiye gittide başvuruyu yaptı , çok yoğunluk var en az 10 gün sonra gelir kart demişler bence güzel bişey Galatasaray adına cidden o kadar yoğunluk varsa Gsbonus sayısı epey fazla olucak demektir.

bugün benim kartımda geldi. Mevcut bonusa gerek kalmadı artık. Çagrı merkezini aradım klasik bonus kartı sorunsuz kapattı garanti.

gecen hafta basvurmustum bu sabah aradılar bır kaç soru sordular sonra ınternetten ve subelerımızde basvurabılırsınız tekrar dedı zaten basvurdum dıyınce ppekı ıyı gunler dedı kapadı :D anlamadımkı

Kartım bugün geldi darısı bekleyenlerin başına :D bu arada birşey sorucam kartın en altında 1905 ile başlayan numara var o taraftar numarasıydı sanırım aynı zamanda sonu 4095 ile bitiyor , eğer şimdiye kadar 4000-4500 kişi aldıysa az geldi bana valla...

Kartım bugün geldi darısı bekleyenlerin başına :D bu arada birşey sorucam kartın en altında 1905 ile başlayan numara var o taraftar numarasıydı sanırım aynı zamanda sonu 4095 ile bitiyor , eğer şimdiye kadar 4000-4500 kişi aldıysa az geldi bana valla...

divan toplantısında 60 bini geçtik dedi başkan

hayırlı olsun renkdas benımkıde gelse artık keske.umarım basvurumu kabul etmıslerdır ya

Evet haklısın 60 bin rakkamını duyunca bende demekki bu kartın altındaki numara taraftar numarası ile alakalı bir hadise değil dedim. İnşallah 60binide katlarız...

O numaralar bankaların kredi kartlarına uyguladığı sistem olsa gerek..

60000'i iyi kötü geçtik.

PREPAID kartlar çıkınca çok rahat şekilde 100.000'i geçeriz diye düşünüyorum.

Biletix'ten GS BONUS ile Ali Samiyen'deki A.madrid maçı için bilet almak istiyorum. En fazla kaç tane bilet alabiliyoruz? Bilen var mı? Cevaplarsanız çok sevinirim...

ben öğrenciyim denizbanka netten başvuru yaptım müşteri hizmetlerini aradım onaylanmamış 6 ay sonra tekrar başvuru yapabilirsiniz dedi. Ben şimdi ne yapmalıyım alamayacakmıyım kartı. Başka kredi kartım var world. Babamın garantide hesabı var. Anne babayı karıştırmadan almamın bi yolu varmı arkadaşlar. Çok istiyorum almak hem kulübe katkı hemde kendim için.

bende kart başvurusu yapmıştım ve kartım onaylanmış geliyor bikaç gün içerisinde. ama 60.000 rakamı bence düşük bir rakam bizim takım için. en az 100,000 kişi olmalıydı şu zamana kadar. vede 1 sene içerisinde bu rakam 500.000 kişiyi bulmassa yazıklar olsun derim. eğer gerçek taraftar isen destek olacaksın kardeşim, zaten çoğumuzun elinde var bu kredi kartı, destek olmak için para bile vermiyorsun sadece kullandığın kartı gs bonus yap yeter. bunu da yeterince yapamıyorsak yuh olsun öyle taraftarlığa diyorum ben. bu konuşmamda geliri olmayan öğrenci kardeşlerimizi muaf tutuyorum onlara lafım yok, onlar yanlış anlamasın beni. ama diğer almayanlar taraftarım diyip geçinmesin ortalarda en basitinden para vermeden etmeden bir kart desteği bile veremiyorsa onun adı taraftarlık değil olsa olsa sempatizanlık olur.

Üst Alt