GS Bonus Kart - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus Kart

Cevap: GS Bonus Kart

G.Saray 1.5 ayda Fener'e yetişti

Garanti Bankası ve Denizbank'la yaptığı anlaşmayla taraftarına GS Bonus'u sunan Galatasaray, kartta 1.5 ayda Fenerbahçe'ye yetişti. Fenerbahçe Bonus'u 2.5 yıl önce çıkarmıştı.

Galatasaray'ın Bonus Kart tanıtımı böyle yapılmıştı / Galeri Galatasaray kulübü, Garanti Bankası ve Denizbank ile imzaladığı anlaşmayla taraftarına çeşitli avantajlarla sunduğu bonus taraftar kartında 1.5 ayda 23 bin 280 kişiye ulaştı. Fenerbahçe kulübü'nün 2.5 yıl önce çıkardığı bonus taraftar kartını ise bugüne değin 23 bin 600 kişi aldı.

benim kartım geleli 15 gün oldu ve 6bin küsür bir şey yazıyor üzerinde.23 bin biraz fazla geldi bana ??

Garanti'den sakın almayın.Hatta hiç kredi kartı almayın.Ağzı yanmış birisi olarak,sakın diyorum.Denizbank'tan alın,ama Garanti'den sakın almayın.

Beni kendileri aradılar forma doldurdular ama hala kart gelmedi bugun bi arayıp soracam ne oldu diye

Benim de kartım bugün geldi. Dik olan karttan. Bence güzel olmuş. Kabartma olmaması biraz kötü olmuş diyenler olabilir, fakat öyle olsa da arkadaki bant kısmına geiliyor bu nedenle kabartma yapılmadığını düşünüyorum. Görünüş olarak güzel. Avantajları ve kulübümüze sağladığı destekle alınması gerektiğini düşünüyorum.

arkadaşlar denizbankdan alınca garanti bonusdan almıs giib olacak dimi yani deniz bonus ile garanti bonus aynı kredi karti dimi??

GS bonus kartta yoğun talep var şuan elinde başka bir bankanın kredi kartınız varsa kesin GS bonus kart gönderirler sisteme bakıyorlar önceden kradi kartı olanları az riskli görüp talep sıralamasında öne alıyorlar

Arkadaşlar GS-Bonus Card başvurusunda bulunalı tam 25 gün oldu onaylandı ancak kart elime ulaşmadı. Bu iş benim canımı iyice sıkmaya başlıyor. Eğer 1 hafta içinde yine gelmezse kartın iptalini isteyeceğim. Bu kadarına da ayıp diyorum.

Üst Alt