GS Bonus Kart - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus Kart

Cevap: GS Bonus Kart

ön ödemeli kredi kartları ne zaman çıkıyo diğer anlamı kontör kart olarak geçmiyormu ben baktım garanti sitesine Gs bonus kontör kart gözükmüyor

Arkadaşlar GS Bonus kartım hala gelmedi ancak garanti işlemler üzerinden kreti kartımı kullanabiliyorum.Şimdi ben garantiyi arasam bana güvenlik numarasını ve son kullanma tarihini verirlermi? GS Storedan alışveriş yapmak istiyoruuuuuuuuuuuuuuuummmmm. :(

Denizbanktan beni aradılar kart istiyormusunuz diye onlara dedim ki yeni işe geldim sorun olması olmaz dediler 3 hafta bekledim gelmedi aradım olumsuz sonuclanmıs ve simdi onların yuzunden denizbanktan 6 ay veto yedim...

denizbank herkeze yapıyor aynı şeyi.ve arayıp haber bile vermiyorlar yönetimin bu konuya el atması lazım.ben yinede 5110 yerine gsbonus yazıp 3340 a yollamanızı tavsiye ederim hem garanti bankasından geliyor kart hem daha ciddi ve yaygın kullanılan şubeleri olan bir banka.

denizbank nedense problemli ben garanti bankasından aldım kartımı en gec 1,5 haftada geliyor..denizbank'tan alan tanıdıklarım var 3/4 hafta beklediler.

Garanti bankası internetten başvurumu yaptım.Takip etmek istiyorum ama böyle başvuru yok diyor.Form numarası denilen yere referans numarasınımı yazcaz takip için..

Hem arıyorlar en yakın zamanda başvuru yapmanızı istiyoruz..derler sonrada başvuru sonucu onaylanmamıştır...gidip şubede başvuru yapsam sonuç alabilirmiyim...

Üst Alt