Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
dun hoffenheim ile ilk sezonumu tamamladim 4.cu bitirdik adamlarin ne guzel kadrosu var yav ama dortmund , leipsig ve bayern hegemonyasi adi altinda ezildik onumuzdeki sezon sampiyonlugu gogusluyecegiz insallah.

Marcaoyu şutladım Zagadou'yu aldım beleşe sözleşmesi bitiyor ilk sene

Sol beke Bello'yu aldım PvAyı şutlayıp ikinci sezon

Assuncao fena değil opsiyonu çektim ama gelişmiyor pek.

MM'nin gitme ihtimaline karşılık Brenner'i aldım yedeğine, üçüncü yedek de Enis Destan

İlk sene ŞL grubundan 8 puanla mı ne çıktım grup tırttı sonra City geldi tokatladı. İkinci sene Juve, City, Kiev geldi, Juve'yi içerde yenip Kieve içerde yenilince çıkamadım. City ile kafa kafaya oynuyorum ama gol atamıyoruz bir türlü. Pep'e kafa göz giricem sonraki sene de karşıma çıkıp beni tokatlarsa

Ligde rakip çıkmıyor, Tjk oyunda bile sıçıyor o kadroyla.

Duruyor da teklif gelmedi bana da, ortalama üstü bir performansı var.

Mezzela gibi oynatıyorum daha çok. Kılınçla rotasyona soktum ikisini Atalayı da ekledim arad.
Merkez ortasaha hücum olarak kullandım ben Cica'yı, normalde hiç tercih etmediğim bi roldür ama iş gördü, mezzela olarak Morutan'dan güzel verim aldım zaman zaman, arada Kılınç girdi rotasyona fena değillerdi.

PvA çok iyiydi yalnız 9-10 asisti vardı ligde aynı şeyi Boey için söyleyemicem çok kötüydü, yerli muhabbetinden dolayı Bünyamin Balcı'yi kullandım, bi süre sonra Kaan Ayhan'ı aldıydım o geçti sağ beke falan

Merkez ortasaha hücum olarak kullandım ben Cica'yı, normalde hiç tercih etmediğim bi roldür ama iş gördü, mezzela olarak Morutan'dan güzel verim aldım zaman zaman, arada Kılınç girdi rotasyona fena değillerdi.

PvA çok iyiydi yalnız 9-10 asisti vardı ligde aynı şeyi Boey için söyleyemicem çok kötüydü, yerli muhabbetinden dolayı Bünyamin Balcı'yi kullandım, bi süre sonra Kaan Ayhan'ı aldıydım o geçti sağ beke falan
Zeki'yi ucuza aldım ben, gelmek de istiyor. Mert'i de alacaktım ona da Dortmund çöktü. Kaan çok kötü geldi bana oyunda.

İyi satış yapmak zor ama hakkaten oyunda. O yüzden sabırlı ilerleyip wonderkidleri topluyorum para oldukça, Zagadou dışında da world classa yakın topçu yok takımda, Ceballos falan gelmek istiyor ama maaş talebi falan çok yüksek.

Zeki'yi ucuza aldım ben, gelmek de istiyor. Mert'i de alacaktım ona da Dortmund çöktü. Kaan çok kötü geldi bana oyunda.

İyi satış yapmak zor ama hakkaten oyunda. O yüzden sabırlı ilerleyip wonderkidleri topluyorum para oldukça, Zagadou dışında da world classa yakın topçu yok takımda, Ceballos falan gelmek istiyor ama maaş talebi falan çok yüksek.

Kaan bayağı iyiydi performans olarak bende. Alpaslan bir anda ayrılmak istedi 1-1.5 civarı paraya Belçika'ya satıp, çektiydim Kaan'ı. Mert Müldür hem pahalı hem kendisi de gelmek istemiyordu

Lorenzo Lucca aşığı oldum ben bu seride onu çektiydim ileriye.
Assuncao'nun profili iyi olsa da performansi berbat, opsiyonunu kullanmadım. Mohammed'de baya gol attıydı ama gene kullanmadım opsiyonunu. Zaten STSL kariyerlerinde kafa vuruşu iyi olan fizikseli sağlam forvetler her türlü yardiriyor bir şekilde.

Üst Alt