Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
14 yerine 11-12 yabanci sinirili, yada 8+6 ile devam eden yama var mi? Zaten eski yabanci kuralinda bile, oyun biraz gercekci olsun diye 2-3 türkle oynamaya calisiyordum ben. Tüm Wonderkidleri toplarsan, sezon genelde 26-27. haftada bitiyor ve sifir zevk veriyor.

Menino tam bir joker. Her mevkide 7'lik oynar. Bekde de gol ve asist katkısı acayip veriyor.
21den biliyorum onu, joker yedek yapıyordum bu sene de iyi ama henüz alamadım, oyuncu satarsam artık.

Kaan bayağı iyiydi performans olarak bende. Alpaslan bir anda ayrılmak istedi 1-1.5 civarı paraya Belçika'ya satıp, çektiydim Kaan'ı. Mert Müldür hem pahalı hem kendisi de gelmek istemiyordu

Lorenzo Lucca aşığı oldum ben bu seride onu çektiydim ileriye.
Assuncao'nun profili iyi olsa da performansi berbat, opsiyonunu kullanmadım. Mohammed'de baya gol attıydı ama gene kullanmadım opsiyonunu. Zaten STSL kariyerlerinde kafa vuruşu iyi olan fizikseli sağlam forvetler her türlü yardiriyor bir şekilde.

Mert'e teklif yapmadım çift hane olunca; genelde gözden düşmelerini bekleyip düşünce çöküyorum. Ucanla ikisni de izlerken Dortmund aldı işte. Kaan da sanırm gitti bir takıma.

İkisini de aldım ben Assuncao ile MM'nin ucuzlar zaten ama Assuncao gelişmiyor o açıdan hayal kırıklığı.

Patrick Berg’e çöken oldu mu geliyor mu bize, aklımda o var bir de kopenhagda mi bi yerde solbek vardi bjorkani alamazsam onu alacağım veya Cemali Sertel.

Kaleci için önerilerinize açığım yamasız oynuyorum ona göre gerçekteki gibi yani yabancı sınırı

Patrick Berg’e çöken oldu mu geliyor mu bize, aklımda o var bir de kopenhagda mi bi yerde solbek vardi bjorkani alamazsam onu alacağım veya Cemali Sertel.

Kaleci için önerilerinize açığım yamasız oynuyorum ona göre gerçekteki gibi yani yabancı sınırı

Berg gelmek istemeyebilir, istese de almak zordur herhalde büyük kulüpler çöküyor İngiltere'de ki, Kopenhag'da Victor Kristiansen var, iyi oyuncu.

2. Sezonda Doğan Alemdar'ı yoklayabilirsin ucuz oluyordu bazen

Berg gelmek istemeyebilir, istese de almak zordur herhalde büyük kulüpler çöküyor İngiltere'de ki, Kopenhag'da Victor Kristiansen var, iyi oyuncu.

2. Sezonda Doğan Alemdar'ı yoklayabilirsin ucuz oluyordu bazen
Aynen Kristiansen idi heralde dediğim Kopenhag’lı. İyi profili var da bana yar etmezler onu da. Biz yine Cemali’den devam edeceğiz sanırım.
Doğan’ı yoklayayım da gelişiyor mu kale emanet edilir mi ona?

Aynen Kristiansen idi heralde dediğim Kopenhag’lı. İyi profili var da bana yar etmezler onu da. Biz yine Cemali’den devam edeceğiz sanırım.
Doğan’ı yoklayayım da gelişiyor mu kale emanet edilir mi ona?
Uğurcan-Altay falan hem bonservis olarak hem de maaş olarak pahalı kaçıyor. Ben pek kaleciye önem vermiyorum Türkiye kariyerlerinde, en ucuzunu alır geçerim. Doğan'da normal bi kaleci, idare ederler Okanla beraber bence.

Marcaoyu şutladım Zagadou'yu aldım beleşe sözleşmesi bitiyor ilk sene

Sol beke Bello'yu aldım PvAyı şutlayıp ikinci sezon

Assuncao fena değil opsiyonu çektim ama gelişmiyor pek.

MM'nin gitme ihtimaline karşılık Brenner'i aldım yedeğine, üçüncü yedek de Enis Destan

İlk sene ŞL grubundan 8 puanla mı ne çıktım grup tırttı sonra City geldi tokatladı. İkinci sene Juve, City, Kiev geldi, Juve'yi içerde yenip Kieve içerde yenilince çıkamadım. City ile kafa kafaya oynuyorum ama gol atamıyoruz bir türlü. Pep'e kafa göz giricem sonraki sene de karşıma çıkıp beni tokatlarsa

Ligde rakip çıkmıyor, Tjk oyunda bile sıçıyor o kadroyla.
Bello hücum çok iyi ama defansı berbat lig için çok iyi ama büyük takımlara karşı defans hataları saç baş yoldurur Bu arada ömer bayram oyunun bugu resmen mükemmel oynuyor sol bekte

Üst Alt