Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fortuna kariyerimin yaninda realistik bi gs kariyeri yapacagim galiba. Acayip sardi bu aralae
Evet ama ben takımı toparlayamiyorum ki her hafta biri kapimi caliyor sozlesme diye, vermeyince toplu geliyorlar. Oyuna baslarken soruyor Fatih Terim ile Futbol Direktörü olarak devam eder misin diye, hayir dedim hemen kulislere baslamis hoca.Daha ilk eleme maclarinda Sparta Pragdan 4 yiyince bi sey de diyemiyorum🤣 Bizim kadroda acayip bir fazlalık var. Ben ilk transfer dönemini kapatıyorum bir de.

ilk sezon sonu nasıl aldın bunu dostum, ben taylana sözleşme vermedim diye 15 kişi odamı bastı kovulacağım yakında
Takip listemdeydi, Salzburg'da mutsuz duruma düşünce şansımı denedim. Kulübü basamak olarak kullanma şartıyla kabul etti. Opsiyonu kaldırana kadar 3 senede 3 kez sözleşme yeniledim :D Dünyanın parasını alıyor ama 2022'nin bugı gibi bir şey adam.

Evet ama ben takımı toparlayamiyorum ki her hafta biri kapimi caliyor sozlesme diye, vermeyince toplu geliyorlar. Oyuna baslarken soruyor Fatih Terim ile Futbol Direktörü olarak devam eder misin diye, hayir dedim hemen kulislere baslamis hoca.Daha ilk eleme maclarinda Sparta Pragdan 4 yiyince bi sey de diyemiyorum🤣 Bizim kadroda acayip bir fazlalık var. Ben ilk transfer dönemini kapatıyorum bir de.
Gs kariyerini erken kapattim yaw sezon bile tamamlanmadi. Baslicam gece. Kurallar felan ile

Üst Alt