Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 281 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
dhrbp14.png

8a7m2b2.png
Özel yeteneği 20 ama top sürmesi zayıf hızı yok pası düşük. Regen ontivero bu.

Her zaman 8 tane oyuncuyu hiç satmayacak şekilde takıma monte ederim. Çoğu mevkide oynayan 3-4 tane ömürlük sözleşmeleri yedek tutarım. 3-4 tane potansiyeli ilk 11'e oturmuş takıma koyup onları satarım. Bu döngü böyle devam eder.

Fm'de Sporting Lizbon'a geldiğimde Sportif Direktör Luis Campos sana yeni 1 yardımcı hoca bulalım demişti ve Şenol Güneş'i önermişti Türk olduüu için sözleşme görüşmelerine başlamadan Sergiy Rebrov'u getirir misin demiştim getirmişti ve 2. yılımızda Uefa Kupası ve 3. yılımızda ise Şampiyonlar Ligi'ni kazanmıştık hocayla :D

Fm'de Sporting Lizbon'a geldiğimde Sportif Direktör Luis Campos sana yeni 1 yardımcı hoca bulalım demişti ve Şenol Güneş'i önermişti Türk olduüu için sözleşme görüşmelerine başlamadan Sergiy Rebrov'u getirir misin demiştim getirmişti ve 2. yılımızda Uefa Kupası ve 3. yılımızda ise Şampiyonlar Ligi'ni kazanmıştık hocayla :D
Ukrayna Milli Takım hocası şu anda Maç'ta sürekli görünce o konuya yazmak istemiştim :D

Üst Alt