Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2. veya 3. sezonumda kazandim diyenler hile yapiyor,inanma kolpacilara

Hilelik bir şey yok Mehmet haklı. Wonderkidler çok üst düzey ve kolay alınabiliyor, Danimarka'da ciddi bir hype var hatta Norveçte'de, peynir ekmek gibi wonderkid çıkıyor oralardan ve 5-10 arasına alınıyor. Sesko, Sollet gibi über profilleri almak da çok zor değil.

Doğru taktiklerle de rakibi alt etmek zor değil, eski serilerde napsan yenemiyordun senden güçlü takımları mesela.

ŞL'yi direkt almak falan kolay değil illaki şansızlık olur maç kaybedilir de güçlü takımları yenmek ve güçlü kadro kurmak net kolaylaşmış.

Tek sıkıntı bu tip oyuncuların çoğu fesih maddesi koymak istiyor ve sürekli sözleşme arttırmak gerekiyor takımda tutmak için. Mesela Marcao'yu satıp beleşe Zagadou aldım, herif fesih maddesi koydu, kaldırana kadar brüt maaşını 5 m euroya çıkarmak zorunda kaldım.

Dmc’ye Spal’daki Esposito’yu 7 milyona aldım. Cajuste’yi alacaktım 9a ama Esposito daha lider gibiydi maaşı da daha az istedi.

Nordsjaelland’daki Diomande’yi aldım Amc’ye 3.5 milyon euro civarına geliyor bonservisi bilginize...

Cemali’yi aldım 1.5-2 arasında bir şeydi iyi ama fena oynamıyor.

Lille’deki Bradaric’i de aldım ucuza genç ve fena değil.

PSG’den bir genco kiraladim hrm stoper hem sagbek Pelembe mi Pembele mi bi seydi adi.

Dogan’ı kiraladim 4 milyon euro opsiyon koydu Rennes, işime geldi bu da.

Ts’den Erce’yi de aldım yedek kaleci olarak. Okan’ın geri döneceğini UNUTTUM🤣

Işık Kaan fena çıkmadı benim oyunda, rotasyonumda şans veriyorum.

Mostafa’nin bonservisini aldım ceza sahası ve yay çevresi abanıyor affetmiyor kafalarda da müthiş keşke gerçekte de öyle olsa.

Luyi’yi 5-6, Marcao’yu da 16-17 gibi bir m euroya sattım üsttekileri alırken.

Anselmo Garcia McNulty adında İspanyol bir çocuk var Wolfsburg’da ucuza onu aldım sol stopere.

Dogan
Boey Nelsson McNulty Cemali
Esposito Berkan

Morutan Cica Kerem
Mostafa

2 dmcli 4231 oynuyorum. diğer türlü geride yakalanıyoruz böyle olunce bu iki dmc de orta alanın ilerilerine kadar çıkıyor hücumda ama boşlamıyorlar hiç savunmayı da one kurunca arayı kapatıyoruz.

Hilelik bir şey yok Mehmet haklı. Wonderkidler çok üst düzey ve kolay alınabiliyor, Danimarka'da ciddi bir hype var hatta Norveçte'de, peynir ekmek gibi wonderkid çıkıyor oralardan ve 5-10 arasına alınıyor. Sesko, Sollet gibi über profilleri almak da çok zor değil.

Doğru taktiklerle de rakibi alt etmek zor değil, eski serilerde napsan yenemiyordun senden güçlü takımları mesela.

ŞL'yi direkt almak falan kolay değil illaki şansızlık olur maç kaybedilir de güçlü takımları yenmek ve güçlü kadro kurmak net kolaylaşmış.

Tek sıkıntı bu tip oyuncuların çoğu fesih maddesi koymak istiyor ve sürekli sözleşme arttırmak gerekiyor takımda tutmak için. Mesela Marcao'yu satıp beleşe Zagadou aldım, herif fesih maddesi koydu, kaldırana kadar brüt maaşını 5 m euroya çıkarmak zorunda kaldım.
hazır taktik upload edip yollayın admirim kümeye gidiyoruz

Ben save-load'tan bahsediyordum.Ben zaten hala eski seri'yi oynuyorum.Yeni seri'de basitlestirmislerse bilemiyorum.Ama eskilerde Galatasaray'la 2.,3. sezonlarda CL'yi kazanmak imkansiz

Bugün 3.5 saat taktikle uğraştım istersen atayım knk. Sokup geçiyorum öyle diyim.
taktik öncesi puan tablosu

ewzwhmq.png

hazır taktik upload edip yollayın admirim kümeye gidiyoruz

433 oynayabileceksen yollayayım.
Ben save-load'tan bahsediyordum.Ben zaten hala eski seri'yi oynuyorum.Yeni seri'de basitlestirmislerse bilemiyorum.Ama eskilerde Galatasaray'la 2.,3. sezonlarda CL'yi kazanmak imkansiz

Aynen eski serilerde 6-7 senede üst seviyeye anca gelinebiliyordu.

CL konusu bence yine zor, dediğim gibi illaki bir maç oluyor 10 kişi kalıyorsun öyle olunca da çevirmek zor oluyor ama kapışılabiliyor üst seviye takımlarla, eski serilerde fark atıp gönderiyorlardı.

Yabancı kuralını olduğu gibi kullanıyorum. Ligde rakip yok ama CL'de çeyrek final ötesini göremedim daha 4 sezonda. Yabancı sınırı oyunda bile belimizi büküyor. İlk sezon Konferans'a düşüp kupayı kazanmıştım, tek başarım o.

Üst Alt