Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Profili paylaşamam da Keremle MM çok iyi hele MM acayip bir şey, Arsenal'e sattım kendisini verilen paraya dayanamayıp.

Cica ile Morutan da iyi ama Morutan'da gerçekteki gibi bir uyuşukluk var oyunda da.
Fm 20 de baktim bu seneki transferlere de muhammed kerem ve berkan baya kotuydu gerci gelisi guzel deger atamislar gibi ama iki rumen ve nelson baya iyilerdi iyide transfer yapmislardi.

son çıkan fmden keremin muhammedin ve 2 rumenın profillerini paylassanızda mesud olsak
Sezon başına fminside üzerinden bakabilirsin ama 1 sezonluk performansı kariyerimde şöyle;

FM Inside 22 Morutan

22 sezon sonu;
1640694930552.png

FM Inside 22 Mohamed

22 sezon sonu;
1640694960784.png

***Mohamed, Jonas Wind'ı aldığım için yedek forvet konumundaydı. Wind 38 maç 30 gol 10 asist ile bitirdi sezonu. Devre arası sağ/sol kanat için Galeno'yu almıştım. Ligde yarım sezonda 15 maç 14 gol 3 asist ile oynadı. Orta saha ve hücum oyuncularının katkısının harika olduğu bir sezondu. Sol bek 7 sağ bek 8 asistlik performansla tamamladı sezonu. Marcao'ya Inter ve Real Madrid'den gelen 15 ve 20 milyonluk teklifleri de reddettik.

1640695528181.png

Sezon başına fminside üzerinden bakabilirsin ama 1 sezonluk performansı kariyerimde şöyle;

FM Inside 22 Morutan

22 sezon sonu;
Ekli dosyayı görüntüle 144992

FM Inside 22 Mohamed

22 sezon sonu;
Ekli dosyayı görüntüle 144993

***Mohamed, Jonas Wind'ı aldığım için yedek forvet konumundaydı. Wind 38 maç 30 gol 10 asist ile bitirdi sezonu. Devre arası sağ/sol kanat için Galeno'yu almıştım. Ligde yarım sezonda 15 maç 14 gol 3 asist ile oynadı. Orta saha ve hücum oyuncularının katkısının harika olduğu bir sezondu. Sol bek 7 sağ bek 8 asistlik performansla tamamladı sezonu.

Ekli dosyayı görüntüle 144996
Alıyorum o kokuyu

vay anam vay

actgl6r.png

Üst Alt