Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ecelin geliyo bekle @BayernMünchen

oyXScv.png

Şu seriyi oynamaya 2004 yılında başladım. Zamanında günde 10-12 saat oynardım. Ulan Kasım ayından bu yana yarım sezonu bitiremedim daha. Haftada yarım saat anca bakabiliyorum.

Yaşlanmak böyle bişey...

22'yi hiç beğenmedim. Çok kolay geldi, hangi takımı alsan forvete pivot atıp, orta üzerinden taktik yaparak başarılı oluyorsun. Senelerdir bir zorlaştırmadılar şu oyunu. Mesela GS, FB falan alanın kolay kolay CL kazanamaması lazım. Çoğu insan daha 2 veya 3. sezonunda kazanıyor.

22'yi hiç beğenmedim. Çok kolay geldi, hangi takımı alsan forvete pivot atıp, orta üzerinden taktik yaparak başarılı oluyorsun. Senelerdir bir zorlaştırmadılar şu oyunu. Mesela GS, FB falan alanın kolay kolay CL kazanamaması lazım. Çoğu insan daha 2 veya 3. sezonunda kazanıyor.
2. veya 3. sezonumda kazandim diyenler hile yapiyor,inanma kolpacilara

Ben hile yapmadan kazanan da biliyorum. Biraz zorlaştırsınlar şunu veya en azından zorluk modu falan eklesinler. İnandırıcılığı kalmıyor.
Oyuncuların insiyatifinde bu durum aslında. Gidip ilk sezonlarda Arezo, Almada tarzı wonderkidleri ucuzdan toplayinca oyunun anasını ağlatiyorlar rahatlıkla. Lucca-Sesko gibi gençlerde eklendi bu seride. Bu tarz oyuncularla rahatlıkla topluyorsun zaten kupaları. Az bi piyasasını yap sat bazılarını wonderkidlerin, topla yıldızları oyun bitti gg.

Oynayan kişi gerçekçi hareket ederse zorlaştırabilir oyununu.

Bundesliga 16.si Eintracht Frankfurt, Bundesliga 17. olan Fortuna Düsseldorfun Hocasini istiyor! Görüsmeler Olumlu sekilde ilerliyor

Üst Alt