Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv) - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elektronik Yardım Başlığı

bildirim formunu gönderdim 1 gün oldu daha yanıtlamadılar.ayın 3ünde aldım 11ine kadar cıksa iyi.kargoya verecem

Sata girişi yeni sistem HDD ve optik okuyucuların girişidir. Yani İDE girişin yeni versiyonu. Artık PSU'larda genelde sata giriş daha çok bulunuyor. Floppy'de disket sürücüsü için.

hmm ilginç, peki makine çok mu dolu ? birde anti-vir yükleyip bir tarama yaptır. "google chrome" yükle birde biraz daha iyi mozilla dan

Evet harddisk eski ve dolu.

Antivir ve chrome seçeneklerininde deniyim bakalım.

Bu arada sağol vakit ayırıp cevap verdiğin için.

edit:chrome'da son yok.Onu kullanmaya devam edicem şimdilik.

tekrar sağol.

Bilgisayarımın klavyesi çalışmıyor.Arada bir gidip gelmeler oluyor sonra tekrar çalışmıyor.Bugün ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım.Yardım please!!!!

Yok zaten laptop klavyesi.Aygıt yöneticisine bakıyorum klavyede bir sorun gözükmüyor.Kitlendi mi ne oldu anlayamadım.

Kardeşlikler birşey soracam , torrentten birşey indirirken 2 gündür hata vermeye başladı . Error :İstenen hizmeti tamamlamak için yeterli sistem kaynağı yok . Ram ile alakalı olabileceğini duydum biraz araştırınca ama pek bir faydasını göremedim , yardım lütfen :confused:

Kardeşlikler birşey soracam , torrentten birşey indirirken 2 gündür hata vermeye başladı . Error :İstenen hizmeti tamamlamak için yeterli sistem kaynağı yok . Ram ile alakalı olabileceğini duydum biraz araştırınca ama pek bir faydasını göremedim , yardım lütfen :confused:

Harddisk'te yeterli boş alan varmı?Birkere benimde başıma gelmişti.Harıl harıl sorunu ararken meğersem hdd boş değilmiş:asd:

Tek çanakla 2 uyduyu aynı anda izleme olanağı var mı?Varsa hangi aparatlar lazım?Yardım edecek biri var mı? :)

canak-85cm-120x120.jpg
KABLO-120x120.jpg
48-120x120.jpg
48-120x120.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt