Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv) - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elektronik Yardım Başlığı

Tek çanakla 2 uyduyu aynı anda izleme olanağı var mı?Varsa hangi aparatlar lazım?Yardımcı edecek biri var mı? :)

canak-85cm-120x120.jpg
KABLO-120x120.jpg
48-120x120.jpg
48-120x120.jpg

a19hj.jpg

Antene böyle bir LNB tutucusu taksan yeter.

Exe dosyalarını açamıyorum şu an.İnternet'ten indirdiğim bir oyunu açarken ''birlikte aç'' çıktı ben de oradan rar dosyasını seçtim ve olanlar oldu.Şimdi her şey karıştı pc'de.İnternet explorer sayfası oyunlar hepsi txt uzanıtılı,bazıları rar uzantılı oldu.Düzeltmek için çeşitli programlar indirdim onlarda exe uzantılı olduğu için açılmıyor.Çalıştır,Regedıt falan denedim olmadı,varsa bilen yardımcı olabilir mi?

Exe dosyalarını açamıyorum şu an.İnternet'ten indirdiğim bir oyunu açarken ''birlikte aç'' çıktı ben de oradan rar dosyasını seçtim ve olanlar oldu.Şimdi her şey karıştı pc'de.İnternet explorer sayfası oyunlar hepsi txt uzanıtılı,bazıları rar uzantılı oldu.Düzeltmek için çeşitli programlar indirdim onlarda exe uzantılı olduğu için açılmıyor.Çalıştır,Regedıt falan denedim olmadı,varsa bilen yardımcı olabilir mi?

En temiz yöntem sistem geri yükleme kullanman. Bu sorunlar başlamadan önce 1-2-3-4 gün artık en erken hangi kayıt varsa, takviminde sistem geri yükleme yaparak düzeltebilirsin.

Nokia 5310 telefonun güvenlik kodunu nasıl buluruz - IMEI Kod Haricinde - ?

https://nfader.z-host.ru/ siteye giriyorsunuz

Ve telefonunuzun IMEI NO 'su nu yazıyorsunuz

IMEI NO'yu *#06# yazarakta öğrenebilirsiniz.

Sonra o sitedeki alana IMEI NO 'yu giriyoruz ve Generete diyoruz...

Karşınıza çıkan kod sizin telefonunuzun Güvenlik Kodu'dur

Siteye girmiyor sıkıntı. :D

arkadaslar mac'im var, olay su

youtube videolari indirecek bir program lazim bana, bedava olan tabi.

var mi böyle birsey?

mp3 formatini istemiyorum, videolari istiyorum.

google chrome hakkindaki düsüncleriniz nedir

ben daha yeni basladim kullanmaya, bence süper.

eskide firefox kullanirdim

sevmiyorum chrome'u, sadece hızlı bi isim oldugunda 2 sn acıyorum... firefox pek bi is goruyor.

hizli olmasi iyi degil mi?

ayrica eskiden google chrome de pek bir is yoktu ama simdi baya gelismis ve arti cok hizli.

gerci virus, mirus reklamlardan fala koruma acisindan nasil birsey, pek bilgim yok ama mac'i kullandigim icin, pekte sorun sayilmaz benim icin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt