DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | Maç Sonucu

Cevap: DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye - Estonya | 11 Eylül | 21:00 | Star

Aslinda Hamiti sağ bekte oynatmasinda belli bir asamaya kadar bir sorun yok. Sorun, Hamitin formsuz olmasi ve o kanadi tek basina savunmak zorunda birakilmasi.

Hamiti sağ bekte oynatinca, sağ kanatta Tunaydan baska oynatacak oyuncun yoksa, suc sendedir. Engini neden cagirmadin diye adama sorarlar.

Cevap: DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye - Estonya | 11 Eylül | 21:00 | Star

Son 2 saat :ayatollah:

İnsallah bu Abdullah Avcı yüzünden puan kaybetmeyiz. Estonya'yı normal şartlarda gölgemizle yeneriz.

basket macı 9 da biter maç öncesi starda mı olacak

Milli takimdan ümitliyim. Kazaniriz.

Ilk once...

Selamun Aleykum arkadaslar :tiphat:

Sonra :D

Milli takimdan ümitliyim. Kazaniriz.

Bunuda kazanamazsak zaten catlak sesler cok fazla yukselirki, daha baslamadan koltugu sallantiya gecer Avcinin...

Keske Selcuk soyle ikinci yarida girdiginde super bi asist verir veya gol atarda CR7 nin su iki kolunu yana acarak hani bi hareketi var ya yapar, oyle direk Avciya dogru olmasi gerekmez... Ronaldo gibi ortaya yapsin, mesaj yerine gider...

Google Afbeeldingen resultaat voor https://www.thespoiler.co.uk/wp-content/uploads/2010/12/pa-9892491.jpg

Star TV'de suan mac öncesi yayini basladi.

Selçuk gene yok lan.. :D Allahım gel de milli takımı tut, sinirlerim bozuldu gene ha akşam akşam..

Sercan Sararer ilerde iyi futbolcu olabilir ama şuana kadar kendi takımında milli takımda ne yapmışta oynuyor. Sercan, Tunay oynuyor Selçuk, Burak, Gökhan gibi kendini kanıtlamış oyuncular oynamıyo A.Avcı kendini hala İBB de sanıyor heralde.

tutturmuşlar bi hollanda maçı. 4 adam dışında tamamı çaylaklardan oluşan belki de tarihin en kötü hollandasına 2-0 yenildik diye bayram yapcaklar nerdeyse. sıradan bi avrupa takımı mesela ukrayna mesela isveç o hollandayı ilk yarıda 3lük yapardı. bulduğumuz pozisyonların 1-2si hariç hepsi onların bireysel hatalarından. organize ataklar yaptıkta ben mi hatırlamıyorum.

Bu maçı inşallah kazanırız. Ve Avcı'nın hoca, Selçuk'un kaptan olduğu bir kadro ile 2014 Brezilya'ya gideriz.

kuyt örneği tam bir komedi...bu adamın kafası harbiden basmıyo.kuyt burda değerli de hollanda da sıradan topçu.selçuk sanki mozambikte iyi oyuncu burda sıradan..verdiği örnekle bile ne kadar zeka sorunu olduğunu belli etti avcı...bu kafa yapısıyla hiç bir başarı gelmez

eger sonradan selcuku oyuna alirsa, ana avrat küfür ederim bu tipsiz herife ben

Bitiricik anlamda kötüyüz.

Artik, ilk önce milli takimda, ondan sonra GS'de BURAK devreye giremesi lazim.

Burak bir tane yazicak banko :ayatollah:

kuyt örneği tam bir komedi...bu adamın kafası harbiden basmıyo.kuyt burda değerli de hollanda da sıradan topçu.selçuk sanki mozambikte iyi oyuncu burda sıradan..verdiği örnekle bile ne kadar zeka sorunu olduğunu belli etti avcı...bu kafa yapısıyla hiç bir başarı gelmez

ya inanamiyorum, kuytu "yildiz" yaptilar ya, inanamiyorum, kahroluyorum.

selçuğun eksikliğini arda kapatmaya çalışacak

yeni saç stili bunu gösteriyo

Üst Alt