DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | Maç Sonucu

DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye - Estonya | 11 Eylül | 21:00 | Star

Mehmet topal ne ara pasları atar simdi

Cevap: DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye - Estonya | 11 Eylül | 21:00 | Star

Hiddink ilk geldiğinde Abdullah Avcı gelmeli Milli takımın başına demiştik. Ama yanıldığımı görüyorum. Gerçekten Selçuğu oynatmamasının altında artık başka şeyler olduğunu biliyoruz. Çok şey kattığına inanmıyorum. Çıkıpta taktiksel açıdan oynatmadık Selçuğu deyip kendini rezil etme. Senin taktik anlayışın buysa bırak arkadaşım. İki gün sonra başarılı olamayınca bahane de üretmeye kalkmayacaksın.

Cevap: DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye - Estonya | 11 Eylül | 21:00 | Star

emre konuşma yapıyor hemde Fairplay konuşması tam adamı Irkcılık yapan adama bu açıklamayı yaptıran ilk ülkeyizdir sanırım...

Mac baslamak üzere.

Millerimize basarilar dilerim, vurdugunuz gol olsun AY-Yildizlilar!

Selcuk ve Hamit ikinci yari elbet oyuna girecektir.

Burak iki tane yazar, Umut 1 tane yazar diye düsünüyorum.

bedeli bana ait demiş avcı

sen kaç günlük adamsınde ne bedeli ödiceksin hırbo adam gibi oynatsan takımı o kadarı kafi ne fantazi arıyon

Emre'nin fairplay konuşması yapması karikatür gibi.

Emre bunu okurken cok zorlanmistir kanimca.

DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye - Estonya | 11 Eylül | 21:00 | Star

Ulan avcı milli takıma olan duygularım değisti senin yüzünden

Sadece ırkçılık mı tribünlere yaptığı el kol hareketleri, küfürleri saha içi örnek davranışlarıyla emre belözoğlu Türk futbolunun yüz akı ve büyük kaptanı

Ulan bu ülke 2014'e gidemezse sen varını yoğunu satsan o bedeli ödeyemezsin.. Şöyle adamlar bir yere gelince egoları tavan yapmıyor mu... Ersun Yanal'da aynı olmuştu... Ulan Selçuk tek başına senin Teknik Direktörlük kariyerini söndürür..

Üst Alt