DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | Maç Sonucu

Cevap: DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye - Estonya | 11 Eylül | 21:00 | Star

kadro kesin belli mi selçuk yok diyorsunuz ?

Cevap: DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye - Estonya | 11 Eylül | 21:00 | Star

Puan kaybederiz gibi hissediyorum,Selçuk olsa da olmasa da.

Bu kadar büyütürsen gözünde kazanamazsın,herkesin ağzında Estonya zor rakip,zorlu Estonya maçı gibi sözler var. Estonya'ya da zor gözüyle bakıyorsak hiç katılmayalım o zaman. Bu grupta Hollanda hariç diğer tüm takımları iki maçtada gözümüz kapalı yenmemiz gerek. Geçen akşamki Hollanda'yı da rahat yenebilirdik. Ama olmuyor işte.

Bir de çıkıp medyada milli takım Hollanda maçında umut verdi diyorlar,ne umudu verdi? Yanlış maçı mı izledim ben?

Kazanmak dileğiyle,başarılar milli takım...

selcuk oynayacak bu mac ve macı alacak ..

İnşallah kaybederiz lafları bize yakışmıyor beyler kendinize gelin hangi takım taraftarı olduğunuzu unutmayın!.
Sebep? Bu adamın defolup gitmesinden sonra 2014 e gidersek inşallah yeneriz diyenler mi suçlu olacak? Biz takımın iyiliği neyi gerektiriyorsa onu söyleriz.Geçin şu hemen istifaya çağırıyorsunuz laflarını. Adam gibi egosuz,herkese eşit davranan td geldi de biz mi karşı çıktık? Fatih terim'in kadro tercihlerine ya da taktiğine laf eden taraflı tarafsız 1 tane adam var mı? Yok,çünkü adam egolarından arınmış kim hak ediyorsa,eyyamcılık yapmadan ona veriyor formayı.

Bizim tek isteğimiz egosuz,tamamen milli takımın çıkarları için çalışan td görmek şu takımın başında.

Avcının mantalitesi ve zihniyeti belli oldu,bu adamdan hayır falan gelmez artık.Bu adamın amacı farklı,tamamen kendini düşünüyor.Eğer bu adamın gitmesi için yenilmemiz gerekiyorsa evet inşallah yeniliriz diyorum. Bugün kazanınca,öbür gün kritik maçlarda top yapamayıp saçma sapan puan kaybedersek bunun sorumlusu kim olacak ?

Diğer başlğa yazdım, buraya da yazayım.

Renktaşlar yapmayın. Abdullah Hoca'ya bari yapmayın. Ben de ilk maçtan sonra kızdım ama Hoca'ya destek olalım. Selçuk da alır formayı vermez emin olun.

Hoca'yı kurdun kuşun eline bırakmayın. Şu kadro ideal'den sadece bir oyuncu eksik. O da Selçuk. Meraklanmayın. akşam galibiyetin tadını çıkarmazsınız yoksa.

Hayırlısıyla Semih, Hamit, Burak ve Umut'a da kafayı tak, biz de sen ayrılana kadar başka maçları izleyelim. Bu iş böyle olmayacak.

AW: DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye - Estonya | 11 Eylül | 21:00 | Star

Yinemi Star.

Eurostar resmen göstermiyor.

Ben bu doğuş grubunun bilmem neresini...

Send from my HTC OneX using Tapatalk 2

Kapanan Estonya'ya karsi bu takim ile cikmak Türkiye'ye ihanettir.

Nerede bu kadronun aciklamasi ?

Tolga'nin yeri garanti zaten,

Stoperler belli.

Sol bekte Hakan'i sevmiyordu zaten sakatlandi ve Hasan Ali'si ile gül gibi oynar. Ismail sakat olmasa o oynardi. Artik mecburen oynayacak.

Sag bekte sürekli Hamit'in oynamasi da rezalet, Hamit bari milli takimda dogru mevkisinde oynasin, hayati onun bunun mevkisini kapatmak ile gecti. Gökhan Gönül has bir bektir. O oynamali.

Orta Saha'da sirf defans yapan bir kazma, Mehmet Topal oynuyor, Valencia'da oynarken aday kadroda bile yoktu. Bu rakibe karsi da Topal'i oynatiyorsan yürü git bir zahmet.

Partneri ise türkiye liginin irkcisi, topcusu oynuyor. Selcuk Inan ve Nuri Sahin gibi adamlar yedek otururken bunlar oynuyor, ben sana ne diyeyim.

75 Milyonluk ülkede sag kanat yokmus gibi Umut'u orada oynatmak Umut'a küfür etmek gibi birseydir. Nerede bu ülkenin sag kanat oyuncusu, bekte oynuyor (!)

Sol kanat oyuncusu ise 10 numara pozisyonunda oynuyor, bu rakibe karsi da 4-1-4-1 oynama bari be adam!

Forvette ise bari dogru adam oynuyor.

Benim kadrom:

-----------Tolga Zengin------

Gökhan--Semih--Ömer--Hasan

Hamit--Nuri--Selcuk--A.Turan

--Burak Yilmaz--Umut Bulut--

Yedekler:

12 - Cenk Gönen

13 - Eren Güngör

14 - Emre Belozoglu

15 - Gökhan Töre

16 - Sercan Sararer

17 - Mevlüt Erdinc

18 - Mehmet Topal / Mehmet Ekici / Tunay Torun

Al sana mis gibi kadro ulan!

Umut'u kanatta oynatmak bence yanlış.

Herhangi bir puan kaybında Abdullah Avcı takımdan gider. Okan Buruk başa gelir.

Üst Alt